Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecana 2. część fotek. Tym razem na megaupload, gdyż nie wszyscy mogli z rapidshare ściągnąć. Mam nadzieję, że nie będzie teraz już żadnych problemów :icon_mrgreen:

http://www.megaupload.com/?d=TAH4C8GU

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana 2. część fotek. Tym razem na megaupload, gdyż nie wszyscy mogli z rapidshare ściągnąć. Mam nadzieję, że nie będzie teraz już żadnych problemów :banghead:

http://www.megaupload.com/?d=TAH4C8GU

Pozdrawiam Marek.

 

 

megaupload też zapchany... :banghead: :

 

All download slots (500) assigned to your country (Poland) are in use.

Please try again later

 

 

:biggrin:

 

 

P.S. upsss... nie doczytałem posta wyżej ( bo to ja pisałem...mla..tylko znowu z konta Niuni )... sorki....

Edytowane przez Niunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkronin niektorzy nie moga sciagnac z rapida, a co dopiero sciaganie RapGeta czy innego programu do sciagania. Czemu nikt nie używa yousendit.com?

 

coz...

 

ja sam na poczatku sie zdziwilem z megaupload, ale szybszy serwer... no i krotrzy czas oczekiwania :banghead:

 

a co do innych serwerow... wolnosc w koncu :banghead: (najlepiej jakby ktos udostepnil swoj serwer, by moc zrzucic wszystkie zdjecia...

 

pozdrowionka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie chce ssac :banghead: I z tego wzgledu wszystko, co wrzuciliscie szlak trafil! Praktycznie zadnych fot nie widzialam

 

ja jak narazie posiadam prawie wszystkie, tj. wszystkie te ktore byly spakowane do sciagniecia (niestety nie mam tych ktore byly prezentowane z osobna)

ale do sedna: moge przeslac Ci e-mailem spakowane po 8-9mb :-) wiec e-maili bedzie sporo :banghead:

 

pozdro

 

P.S.

albo moge ci nagrac i przeslac CD :biggrin:

Edytowane przez darkronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Byloby swietnie! Moze siakas plytkje??? :banghead:

Cholercia jak ja Ci sie tylko odwdziecze za poswiecony czas :banghead:

 

kiedys przy okazji wypijemy wspolnie na zlocie piwko lub inne trunki i bedzie ok :biggrin:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...