Skocz do zawartości

Bać się czy się nie bać to jest pytanie>??


Rekomendowane odpowiedzi

podoba mi sie ten cytat z aukcji "...a jazda czterosuwem przypomina stary silnik diesla..." hehe. Troche mocno mi to na potworka wyglada. Najpierw musiał bym sie na niej przejechac w terenie przez przynajmniej 10min jak było by bardzo zle to napewno bym nie wzioł. Z drugiej strony gdyby było tylko zle to wzioł bym bo wszystkiego mozna sie powoli nauczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5-4 l to mi bierze dt przy spokojnej jezdzie

 

jesli masz glowe i nie jest to Twoj 1 croos to mozesz brac

 

ale ja osobiscie bym spierdzielal od tego w podskach

65 koni przecize na torze to maszyna nademna by panowala a nie ja nad nia strach w oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo 'kolorowy' opis.. :icon_biggrin:

 

Nie widziałem ani nie słyszałem jeszcze żeby ktoś w pełni wykorzystywał moc CR 500 . Na dodatek masz 16 lat.. doświadczenie i tężyzna fizyczna raczej wykluczają ten motocykl dla Ciebie.. chyba , że lubisz ogromne wyzwania i nutke adrenalinowego szału i nie szanujesz własnego zdrowia.. :buttrock;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda czterosuwem przypomina stary silnik diesla, ciągnie od wolnych obrotów do połowy a potem coraz gorzej
Ponadto na crossa dokumenty i tak nie są potrzebne bo w razie czego można uciec w pola
słynne suzuki dr 350 zostawiam i w przyspieszeniu i w prędkości maksymalnej

Po przeczytaniu takich tekstów tego koleżki nie kupiłbym od niego nawet papieru toaletowego. Jakiś wsiowy głupek, bo kto porównuje DR 350 z CR 500. A szczerze to większy respekt czułbym na takiej CR 250 2006 po profesjonalnym tuningu silnika niż takiej CR 500 z 97r od kolesia który widać że ma świetne pojęcie o motocyklach crossowych. Poza tym jeżeli już 500 to chyba lepiej byłoby celować w Honde CR 500 AF np 99r, nie znam sie na "królewskiej klasie" ale w AF wprowadzono ponoć wiele zmian. Pozdro

P.S to jest najlepsze:

do wymiany tłoka mamy kilkadziesiąt tysięcy godzin
Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie prezentuje sie naprawde ładnie.Mój kolega gdy miał 15 lat to już jeździł czymś takim,z postury niepozorny ale dawał rade.Do pewnego momentu,gdy jadąc po lesie zawinął sie na drzewo.Teraz ma CR 250,być może stwierdził,iż tamten był za mocny.Ja osobiście nie chciałbym takiego motocykla do jazdy po lesie,no chyba,że zamierzasz szaleć na torze.Trzeba czuć frajde z jazdy,a nie mieć strach w oczach przy każdym mocniejszym odkręceniu manetki.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego motocykla do jazdy po lesie,no chyba,że zamierzasz szaleć na torze

Chyba łatwiej jest odkręcić na prostej trasie przez las niż walić po torze. Żeby jeździć (jeździć a nie wozić dupe) takim czymś na torze to trzeba mieć spore doświadczenie

Trzeba czuć frajde z jazdy,a nie mieć strach w oczach przy każdym mocniejszym odkręceniu manetki.

Tu sie w 100% zgadzam, dlatego trzeba umiejętnie dobierać pojemność motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary naprawde nikomu nie zaimponujesz jak kupisz 500cm3. niektorym sie chyba wydaje ze kupia takie moto i odrazu beda mistrzami.

 

do tej pory to jak widze ze ktos lata na 500cm3 2t to jego motocykl to taki parch ze mocy dobrej 250cm3 2t nie ma ;]

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie po przeczytaniu tej aukcji zastanawiam sie bardzo powaznie skad biora sie tacy ludzie ????????? pisze bajki jak nie wiem co:) moj kolega miał MAICO 500 to jak jechał w teren to tankował do pełna zbiornik i brał w plecak banke 5l i jak wracał do domu widac było dno:(( Przejezdzał ok 80km:) i porownuje gosc z DR XT ;/ mowi ze 4 T jak traktor diesel:/ niech sie przejedzie jakims EXC 525 TE 610 YZ 426 albo CRFem to zmieni zdanie:) a co do Hondy to bym wział:icon_biggrin: ja lubie takie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...