Skocz do zawartości

ile najwięcej jawą 350


marcs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

CZta doturlać sie do 100 to trwa juz chwile... TS mozna szybko i tanim kosztem przerobić ;] wystarczy wstawić 2 gaźniki zamiast jednego;] na kazdy gar po 24mm wystarczy, powinna palic mniej i sporo szybciej jechac.

 

140km/h wskazuje licznik gdy taka maszyna ma pozmienia przełozenia wtedy przekłamanie wynosi 20km/h

Normalnie CZ udało mi sie rozbujać do 130km/h i trwało to wieki(bo niczym kutwa 4 zapniesz to w miedzy czasie sobie nos kolanem rozwalisz... a to zacznie lewy garnek cos sie odłaczac podczas jazdy a to nagle ci kontrolki zaczna dyskoteke uprawiać....)

 

 

Chcesz sobie szybciej pośmigać tanim kosztem kup Mz V-max... niewiem na ile mozna ufać licznikowi ja tam szafe w Mz zamkonołem.... 140km/h tyle ze nie trwało to tak długo jak w Cz i odziwo niebałem sie ze zaraz motocykl sie rozleci albo nagle zgaśnie chu.. wiedziec dlaczego co w przypadku mojej CZ jest częste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dawna Jawarynka TS350 Twin Szrott leciała 1.50PLN jak goniłem kolegę na japonii i wg. jego licznika mierzyliśmy bo u mnie nigdy nie działał. I dość szybko się wkręcała do tej prędkości. Na pierwszym biegu kręciła obroty aż wskazówka wychodziła poza skalę. :buttrock:

 

A od remontu do remontu to standard jak inne Jawy - ok. 500-600km. :biggrin: :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starą cz, remontowaną 400 km temu, w książce serwisowej jest że v-max to 125km\h w pozycji pochylonej, ale sprawdzałem przy golfie 3 i dało rade 140 po mocnym napompowaniu kół można dodać 5km ale to jest na tyle fajna zabawka że spokojnie nią jechałem 90 przez las :buttrock: fakt że 0 hamowania ale spoko sprzęcicho (jak ktoś lubi więcej pchać niż jeździć) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja CZ po szlifie z nowymi tłokami i pierścieniami po pieczołowitym dotarciu poszła 125km/h po przejechaniu kolejnych 300 km jej max to 100 km/h ogólnie po 300 km była w takiej samej formie jak przed remontem wiec w tych enginach remont można robić co 400 km. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dawna Jawarynka TS350 Twin Szrott leciała 1.50PLN

....szczerze mówiąc udało mi się dwa razy osiągnąć tą samą prędkość na TS350 (silnik miał 12tys km przebiegu - rozłożony, sprawdzony i po dopieszczeniu złożony na powrót zaraz po kupnie);

Jeździłem nią dwa lata - zrobiłem koło 8-9tys. km..............remontu nie wymagała (jedynie z instalacją miałem dwa razy kłopot, ale szybko i sprawnie dało się to naprawić);

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...