Skocz do zawartości

Skuter do 1500-2000zl


rafifeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

boze swiety. nie chcesz to nie wplacaj. i tak pewnie wplaca 2 czy 3 osoby.. nikt cie nie zmusza, no i jesli jestes spragniony wyzywac sie na mnie to moze nie rob ot tylko priv?

 

 

No jeśli osiągniesz taki wynik to tylko :icon_mrgreen: dla Ciebie.

Z całego serca serdecznie życze Ci miłych sponsorów.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli osiągniesz taki wynik to tylko :biggrin: dla Ciebie.

Z całego serca serdecznie życze Ci miłych sponsorów.

Wspomogłem chłopa, niech ma coś z życia! Ale wątpię, żeby w takim tempie szybko nazbierał na ten skuter...

 

wplatagc2.th.gif

 

:wink: :eek: :cool: :icon_mrgreen:

 

Dibo: gratuluję takiej okazji. Za tyle kasy to ja Charta kupiłem w zeszlym roku :-O.

 

<!---EDIT---!>

Wziąłem byka za rogi i za "delikatną sugestią" pewnego usera (co tylko "szydzi_i_gani) zamazałem nazwisko na obrazku.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nakrece filmik jak gra jak wyglada i jak neony pod to migaja:)pzdr

 

 

No to chyba dupy na to lecą.

Teraz zapuść jeszcze jakieś manieczki i będziesz prawie jak dres w swoim BeeMWu

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malys: A, to widocznie tematy mi się pomyliły, bo Charta miałem za 800 zł :-). Sorki za pomyłkę. Ale tak czy siak, okazja naprawdę niezła - za tak wyposażony sprzęt taka cena! Audio moze nie jest tak potrzebne, ale sam wyświetlacz ciekłokrystaliczny to już ciekawy bajerek. Żałuję, że mieszkam na wschodzie Polski...

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, od razu cała dyskoteka ^^. wzmacniacze i pionieery same :icon_twisted: teraz to tylko wsiadac i tańczyc

 

Dobrze że mi przypomniałeś, czy można zamontować radio w motorze ? Czy są jakieś konkretne ze słuchawkami i czy ma to jakiś sens ? może lepiej MP3 i porządnie je zamocować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...