Skocz do zawartości

Stare moto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy opłaca sie kupować starsze moto? nie mówie tu o zabytkach tylko o dosyc wysłużonych sprzetach. Rozglądam sie właśnie za CBR i wpadła mi w oko taka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M282372 ładne malowanie i ma cos w sobie co mi sie podoba ale kurde ona ma 15 lat...nie chce zeby to było tak ze pojeżdze nią 2 miesiace i bedzie cała do renowacji :buttrock: a z drugiej strony mam tylko 10 000 wiec nie stac mnie na jakąś f3 w dobrym stanie z 99 roku np :icon_mrgreen: jakie jest wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dzisiaj byem na motobazarze we wrocławiu i oglądałęm CBR 600 F 2 rok 94 zarejestrowana w polsce z lekko rozwalony jednym bokiem ale moto do jazdy i koleś dorzucał cała owiewkę któa była rozwalona tylko w innym malowaniu za 5800 do oddania więc na gotowo wyszło by kolo 6500 za 94 rok, szukaj a znajdziesz coś młodszego za mniejszą kasę. Szukajcie a znajdziecie!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Wszystko zależy od stanu technicznego. Najpierw poczytaj o słabych i mocnych stronach motocykla a potem spokojnie szukaj i sprawdzaj, aż znajdziesz...

 

Trzy lata temu jak jeszcze byłem "biednym studentem" :icon_mrgreen: kupiłem moja hondkę (miała wtedy 16 lat) - i do dzisiaj jezdżę bez awarii i problemów ( i tak ją polubiłem że nie chce jej sprzedawać...bo żal).

 

Więc: szukaj , sprawdzaj a jak znajdziesz dobra sztukę to bierz.

 

JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dobrze stan techniczny, choć ja bym nie kupował niczego powyżej 10 lat, ale motocykl to nie samochód, który służy do jeżdżenia. Z moto się obcuje, głaszcze, pielęgnuje... Jak kupisz od gościa który dbał o niego to jeszcze długo pojeździsz.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy opłaca sie kupować starsze moto? nie mówie tu o zabytkach tylko o dosyc wysłużonych sprzetach. Rozglądam sie właśnie za CBR i wpadła mi w oko taka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M282372 ładne malowanie i ma cos w sobie co mi sie podoba ale kurde ona ma 15 lat...nie chce zeby to było tak ze pojeżdze nią 2 miesiace i bedzie cała do renowacji :icon_eek: a z drugiej strony mam tylko 10 000 wiec nie stac mnie na jakąś f3 w dobrym stanie z 99 roku np :notworthy: jakie jest wasze zdanie?

Mając do wydania na motocykl ok. 10.000 zł, rozglądałbym się zapewne za jakąś używaną (ale w miarę młodą) "500".

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...