Skocz do zawartości

Dupcie na motorach(dzis na Nowym Świecie)


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, cały ten temat to paplanina jak zwykle. Włochy np to kraj o znacznie większej tradycji motocyklistycznej (trudne słowo :icon_mrgreen:) a osób ubranych tak, aby było poprawnie politycznie widziałem tam jak na lekarstwo. Co innego autostrada i długie przeloty a co innego jazda do knajpy.

Wiadomo - przy 30km/h też można sobie zrobić kuku, ale co z tego? Są dorośli? Wiedzą, że się poobcierają? No wiedzą i koniec tematu. A jak nie wiedzą, to się w końcu dowiedzą, albo i nie.

Ja jak mam się gdzieś dalej przejechać to się ubieram też dlatego, że lubię. Ale jak miałbym podjechać 5 km to pewnie by mi się nie chciało, no ale wtedy zazwyczaj biorę rower...

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos powiedzial, ze nalezy karaz ca bezmyslnosc. Dobrze, ze ten ktos nie ma do tego uprawnien. Z tego co mi wiadomo nalezy sie kara komus kto jezdzi bez kasku i tyle w tym temacie.

 

Torche to irytujace, ze na forum siedzi spora grupa moherow - hipokrytow, ale taka specyfika tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pees. a wszystko to i tak wina MTV :icon_mrgreen: http://video.google.pl/videoplay?docid=302...57035&q=scooter :buttrock:

 

:buttrock: nie wiedzialem ze discopolo moze byc inspiracja dla zagramanicznych wykonawcow :lalag:

Edytowane przez ziuT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle ci hardzi mlodzi gniewni przechodza na strone "moherowych hipokrytow" po pierwszym delikatnym szlifie. Po delikatnym bo po niedelikatnym przechodza na druga strone :icon_mrgreen:

Selekcja naturalna jak zesmy na preclach to nazwali.

Niektorzy, tak jak ja maja po prostu farta i przez okres wiary w swoja niesmiertelnosc przechodza bez wypadku.

Tytulowe pytanie bylo o odpowiedzialnosc kierowcy za swojego pasazera - w mojej opinii kierujacy motocyklem bierze 100% odpowiedzialnosci za zycie i zdrowie swoich pasazerow, bo ci nie maja nawet grama kontroli na to co sie stanie z nimi podczas jazdy.

Dlatego staram sie jezdzic bez pasazerow, co od jakichs 10 lat mi sie udaje.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem rozczarowany poziomem dyskusji....

.... nikt nie wkleil fotek owych pupć

:icon_mrgreen:

Guziczku nie byłem sam, jak iałem robic zdjęcia, jeszcze dostał bym wałkiem po głowie albo co gorszego :buttrock:

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego śmiech cię ogarnia? Wg mnie to nie do końca kwestia kaski. Znam osoby, które mają kombinezony ale latem w upały do pracy śmigają właśnie w dżinsach i podkoszulku. Mnie bardziej śmieszy wyobrażenie, że jak masz kombi to jesteś niezniszczalny, a kamizelka z "gumijagód" to już w ogóle gwarancja bezpieczeństwa. Najgorsza jest pogarda "TYCH MUNDRYCH" dla ludzi, którzy jeżdżą sobie tak jak mają na to ochotę. Ja byłbym nawe za zniesieniem obowiązku jazdy w kasku pod warunkiem wyższej stawki ubezpieczenia OC.

Nikogo nie nazwałem lamusem, napisałem tylko który z widoków jest dla mnie przyjemniejszy :icon_mrgreen:

Nie mogę, zarania mi tego kodeks drogowy :buttrock: Poza tym nie bardzo widzę związek

 

Każdy ma prawo jeżdzić w czym chcę z tym nie walczę jego wolność jego wybór walczę z Państwem które ogranicza wolność tego człowieka bez kasku i usiłuje mnie okradać abym płacił za jego leczenie

 

Moja wolność polega na tym że kolesia w półbucikach mogę uważać za debila :buttrock:

 

Jako tem "MUNDRY" z całym szacunkiem dla Ciebię jeżeli chcesz podnosić obowiązkowe (przecież to paranoja w stylu kup pan cegłe) ubezpieczenia (co oc ma wspólnego w ogóle z kaskiem ??chyba bez kasku wyrządze mniejsze szkody jak je...n w auto) to jestem zdecydowany strzelać w potylicę jak do każdego kto chcę mnie uszczęśliwiać na siłe i okradać w imię sprawiedliwosci społecznej.

Pragnę zaznaczyć że gdy socjalistyczna dyktatura wprowadziła nakaz zapinania pasów stawki ubezpieczeniowe nie zmalały :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo jeżdzić w czym chcę z tym nie walczę jego wolność jego wybór walczę z Państwem które ogranicza wolność tego człowieka bez kasku i usiłuje mnie okradać abym płacił za jego leczenie

 

Właśnie dlatego "on" płaciłby wyższą składkę ubezpieczenia ze względu na większe ryzyko urazu i potem konieczności leczenia.

 

 

Moja wolność polega na tym że kolesia w półbucikach mogę uważać za debila :icon_mrgreen:

 

Czyli wg ciebie moja wolność polega na tym, że mogę uważać za debila kolesia, który uważa za debila kolesia w półbucikach - dobrze rozumiem?

 

Jako tem "MUNDRY" z całym szacunkiem dla Ciebię jeżeli chcesz podnosić obowiązkowe (przecież to paranoja w stylu kup pan cegłe) ubezpieczenia (co oc ma wspólnego w ogóle z kaskiem ??chyba bez kasku wyrządze mniejsze szkody jak je...n w auto) to jestem zdecydowany strzelać w potylicę jak do każdego kto chcę mnie uszczęśliwiać na siłe i okradać w imię sprawiedliwosci społecznej.

Pragnę zaznaczyć że gdy socjalistyczna dyktatura wprowadziła nakaz zapinania pasów stawki ubezpieczeniowe nie zmalały :buttrock:

 

Jak wyżej - gość bez kasku płaciłby wyższą składkę ubezpieczenia ze względu na większe ryzyko urazu i potem konieczności leczenia ze środków publicznych.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...