Skocz do zawartości

Dla mnie to debil!


-=Mefisto=-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest to chora sytuacja. Koleś mknie z 200 km/h a co niektorzy dziwią się że policja śmiała podjąć pościg za tym wariatem!!!!!!!!!!

 

-wymien "niektorych", kto napisal, ze zle zrobila policja? Policja zrobila bardzo dobrze, ze go zatrzymala i ukarala, ale niech media nie robia z tego sensacji-to ze motocyklista jechal tak a nie inaczej to jeszcze nie koniec Swiata. Naprawde drazni mnie to, ze temat motocyklistow lamiacych przepisy stal sie az tak modny w Polsce, bo jeszcze raz powtorze-serio rzadko i to bardzo rzadko slysze o tym, ze przez szybka/brawurowa jazde motocyklisty komus na polskich drogach stala sie krzywda, i nie znam osoby sposrod moich znajomych (a wiekszosc z nich naprawde duzo jezdzi po polskich drogach), ktora przez motocykliste mialaby klopoty na drodze... Sa wieksze zagrozenia na polskich drogach niz motocyklisci, wiec czemu tak nas scigaja?

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być niezłym wariatem, żeby tak się zachować. A potem opinia publiczna ma wszystkich motocyklistów za piratów drogowych. Czasami nie chce już mi się z ludzmi dyskutować na ten temat. Oni i tak lepiej wiedzą, że wszyscy ponad 200 jeździmy i stanowimy dla nich zagrożenie na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czy jest debilem to nie wiesz,wiec tak nie pisz

 

Napisałem - Dla mnie to debil! Oceniam go na podstyawie jego debilnego zachowania!

 

Nie pisze, że to pijak, albo złodziej, bo tego nie wiem. Ale że jest debilem, to widac po takim zachowaniu.

Może był bezstresowo wychowywany, a może ma ADHD? Biedaczek.

 

Głupi, nieodpowiedzialny debil!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wymien "niektorych", kto napisal, ze zle zrobila policja? Policja zrobila bardzo dobrze, ze go zatrzymala i ukarala, ale niech media nie robia z tego sensacji-to ze motocyklista jechal tak a nie inaczej to jeszcze nie koniec Swiata. Naprawde drazni mnie to, ze temat motocyklistow lamiacych przepisy stal sie az tak modny w Polsce, bo jeszcze raz powtorze-serio rzadko i to bardzo rzadko slysze o tym, ze przez szybka/brawurowa jazde motocyklisty komus na polskich drogach stala sie krzywda, i nie znam osoby sposrod moich znajomych (a wiekszosc z nich naprawde duzo jezdzi po polskich drogach), ktora przez motocykliste mialaby klopoty na drodze... Sa wieksze zagrozenia na polskich drogach niz motocyklisci, wiec czemu tak nas scigaja?

pozdrawiam!

 

uważam, że przesadzasz - tak samo jest 'nagonka' na tiry jak któryś zaśnie i wjedzie komuś w dom, tak samo jest 'nagonka' na pijanych kierowców (są oni na tyle popularni, że nie mówi się o zwykłych pijakach za kierownicą bo nie byłoby już miejsca na inne informacje w wiadomościach, wspomina się ewentualnie jako statystyki, albo przy znanych osobach)

 

gdy dzieje się coś nowego to media muszą sobie popaplać o tym, zdystansuj się, albo ogranicz kontakt z 'gorącymi newsami' bo naprawdę nie warto denerwować się i kłócić o coś, co za 3 dni będzie głęboką historią

 

Hmm... pytanie skierowane do tych, którzy piszą, że uciekający to debil itp. - jak nazwac tych, którzy go gonili?... Czy jechali zgodnie z przepisami? A może prawa fizyki ich nie dotyczą? Pozdrawiam wszystkich:)

 

KWA! A WIESZ DO CZEGO SĄ NIEBIESKIE SYGNAŁY BŁYSKOWE I SYRENA?! TO JEST ICH KWA ZASRANA ROBOTA I OBOWIĄZEK UGANIAĆ SIĘ ZA TAKIMI DEBILAMI! Niektórzy chyba się przyzwyczaili do jakiegoś modelu prowincjonalnej komendy milicji, gdzie znudzonym psom nawet nie chce się uruchamiać poldolota żeby wszczynać pościg.

Edytowane przez Kilvov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jest 'nagonka' na pijanych kierowców

- tylko ich jezdzi po naszych drogach cala masa-Ci zlapani (ujawnieni w statystykach), to nawet nie polowa tych rzeczywistych. Wiem nie to jest celem tego tematu, ze media robia na Nas nagonke-tak sie jakos zapedzilem, tylko glupie zachowanie motocyklisty z Lublina-no ale co tu mozna duzo powiedziec? A zaraz znajac zycie zaczniemy sie tu żreć, czy byl debilem czy nie bo to przeciez k**wa najwazniejsze...

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do przerywania poscigow, to z kad wiesz ze w niemczech czy francji nie przerywaja???? I tu sie pomyliles,bo mam kolege co nieszka we francji i tam tez przerywaja ze wzgledu na niebezpieczenstwo.

 

nie przypominam sobie zebym pisal cos o francji albo o niemczech zebyc mnie cytowal KOLEGO???

 

Nie wiem co miales na mysli uzywajac moich slow.

 

Ja go nie oceniam, nie wiem jaka byla sytuacja - zo zrobil, nie wiem ilu z nas juz parokrotnie nie zatrzymao sie do kontroli - przypuszczam ze pare osob sie znajdzie !!! Moze mielismy wiecej szczescia, moze mniej...

 

Fakt - gosc poniesie kare i nie ma co sie nad nim pastwic !!!

FAKT II - nie skrzywidzl nikogo i chwala mu za to - zle byloby gdyby przez swoja glupote zrobil innym krzywde - wtedy bym go potepil - a tak.. oczywiscie nie popieram takich zachowan, ale .. zdarzaja sie i zdarzac sie beda - oby jak najrzadziej !!!

Edytowane przez gr3g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pytanie skierowane do tych, którzy piszą, że uciekający to debil itp. - jak nazwac tych, którzy go gonili?... Czy jechali zgodnie z przepisami? A może prawa fizyki ich nie dotyczą? Pozdrawiam wszystkich:)

 

 

... goniący jechali zgodnie z przepisami ... w pościgu po prostu mogą ... prawa fizyki ich dotycza ... ale ktoś w policji musi dbać o wizerunek "Państwa Prawa" ... mało łapią złodziei to chociaż radarowcy się wykazują ...

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pytanie skierowane do tych, którzy piszą, że uciekający to debil itp. - jak nazwac tych, którzy go gonili?... Czy jechali zgodnie z przepisami? A może prawa fizyki ich nie dotyczą? Pozdrawiam wszystkich:)

:icon_mrgreen: A to nie znasz pojecia poscig??? Niby jak mieli go scigac jadac dozwolona predkoscia?? Gdzie tak jest na swiecie?? Fakt mogli kolxczatki rolozyc na jezdni i byloby po klopocie nie?? Karetce tez kazesz jechac 50km/h w miescie?? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie przeslanie : gdyby na drodze nie panowaly zasady ruchu drogowego i nikt tego nie pilnowal,to slowo korek-w wiekszej mierze-zastapiloby slowo karambol :buttrock:

Ludzie zastanówcie się jak sami jezdzicie. Wystarczy aby taki nieoznakowany radiowóz pomykał za wami cały dzien po mieście lub w trasie i macie 10000punktów. Nie wierzę, ze wszyscy jeżdzicie przepisowe 50km/h, a za każdym przekroczeniem nawet o 10km/h leca punkty. I za wami jedzie cały dzień i za każdym skrzyzowaniem nowe wykroczenia i zbieracie...... :icon_mrgreen:

 

Z drugiej strony gady zamiast szybko go zatrzymać bo jechał za szybko i zagrażał innym to filmowali go sobie spokojnie. Czy nie mozna im tego zarzucić, że tak długo zwlekali? tolerując zagrożenie dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...