Skocz do zawartości

BETA 50 rr


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma zamiar kupić BETE 50 RR z silnikiem yamahy dt 80 lc 2 . Co sądzicie na jej temat ?? Wydaje mi sie dosyć atrakcyjna a;le czy napewno to niejest jakiś przekręt?! napiszcie cos o zawieszeniu bo silnik yamahy juz znam.Piszczie!!

rozważam też tą honde XLR http://allegro.pl/item129517893_honda_xlr_125_00.html

ja preferuje enduro czyli blotko bagno jakas rzeka troche kurzu ale sugeruje sie ze ten XLR jest chlodzony powietrzem a przeciez kontakt z blockiem czy woda moze go ostudzic blyskawicznie i do wymiany tlok pierscienie i kto wie czy nie cylinder tzn powiedzcie mi czy taka opcja jest?? bo niewiem jak takie nowe motory sie sprawuja przy kontakcie z woda

Edytowane przez Ziele90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie pakowal w takie gow** silnik od dt 80 to porazka i jest strasznie slaby lepiej byloby kupic cala oryginalna bete 50 rr bardzo fajny motorek a mocy ma tyle co dt 80 albo i 1-2 konie wiecej a jak bedzie za malo to kupisz kit tuningowy 80cc(koszty okolo 1500 zl) i bedzie super , jest jeszcze jeden plus oryginalnej bety rr ona ma nicasil na cylindrze a dt nie ma

wiec zachecam do bety pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie pakowal w takie gow** silnik od dt 80 to porazka i jest strasznie slaby lepiej byloby kupic cala oryginalna bete 50 rr bardzo fajny motorek a mocy ma tyle co dt 80 albo i 1-2 konie wiecej a jak bedzie za malo to kupisz kit tuningowy 80cc(koszty okolo 1500 zl) i bedzie super , jest jeszcze jeden plus oryginalnej bety rr ona ma nicasil na cylindrze a dt nie ma

wiec zachecam do bety pozdrawiam

Mi się wydaje, że silnik z DT i rama z BETA RR jest bardzo dobrym połączeniem.

Do DT wszędzie znajdziesz części i ma moc jak inne 80ccm, tylko cała reszta od DT jest słaba, czyli zawieszenie. Tego problemu ktoś się pozbył wsadzając silnik niezawodnej DT w ramę leciutkiej BETY.

Ja bym to kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie pakowal w takie gow** silnik od dt 80 to porazka i jest strasznie slaby lepiej byloby kupic cala oryginalna bete 50 rr bardzo fajny motorek a mocy ma tyle co dt 80 albo i 1-2 konie wiecej a jak bedzie za malo to kupisz kit tuningowy 80cc(koszty okolo 1500 zl) i bedzie super , jest jeszcze jeden plus oryginalnej bety rr ona ma nicasil na cylindrze a dt nie ma

wiec zachecam do bety pozdrawiam

sam jestes porazka... jezdziles kiedys odblokowana DT 80? bo ja taka mam i jest o niebo dynamiczniejsza niz 50ccm i spokojnie leci 110-120 km/h. wszystkie skuty i 'piecdziesiatki' lykam z palcem w du*ie a nawet zablokowana DT 125 '98 (sprawdzone) z ktorej to z reszta silnik siedzi w twoim KTMie LC2 tyle ze odblokowany.

tak czy inaczej rowniez odradzam kupno tego moto ale nie ze wzgledu na powody czarcziego. silnik dt 80 jest naprawde dynamiczny. tylko jakos nie mam zaufania do takich chalupniczych swapow silnikow. pzdr dla obu panow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba wolał tą xlr, co 4T to 4T i do enduro bedzie chyba lepszy. Zależy gdzie chcesz tym w ogóle jeżdzić bo ta Beta to supermoto a Honda to enduro.

wszystkie skuty i 'piecdziesiatki' lykam z palcem w du*ie a nawet zablokowana DT 125 '98
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja preferuje enduro czyli blotko bagno jakas rzeka troche kurzu ale sugeruje sie ze ten XLR jest chlodzony powietrzem a przeciez kontakt z blockiem czy woda moze go ostudzic blyskawicznie i do wymiany tlok pierscienie i kto wie czy nie cylinder tzn powiedzcie mi czy taka opcja jest?? bo niewiem jak takie nowe motory sie sprawuja przy kontakcie z woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał xlr ponieważ jest to niezawodny moto. Ale silnik od Dt 80 jest też bardzo dobry. Ja jeździłem na rozblokowanej dt 80 i mnie mile zaskoczyło bardzo szybki jak na 80 ccm. Ale jednak wybrałbym honde a poztym beta to supermoto a honda to dober enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...