Skocz do zawartości

OGIEŃŃŃŃŃ!!!!!! Nowy potwór w garażu :D:D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie :wink: mnie to 6-ki brakuje :eek: 4 biegi to prawie jak w maluchu :icon_mrgreen:

 

 

a ja zato korzystam tylko z czterech , 1 sporadycznie używam

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Byłem wczoraj na poligonie na mojej YZF. Jezdziłem coś koło 3h. Wróciłem do domu, umyłem ją karcherem oraz wymieniłem olej na nowy. Odpaliłem dziś przejechałem kawałek i nagle zaczęło mi bardzo mocno strzelać z wydechu oraz jak puściłem gaz odrazu mi gasł... Przeraziłem się i zawróciłem do domu... Co to może być ?? HELPPPPP...

 

 

PS.

 

Przed chwilą znów go odpaliłem to zauważyłem dosyć spory ogień z rury wydechowej... :buttrock: co to może być??

 

Z góry dzięki za odp... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Byłem wczoraj na poligonie na mojej YZF. Jezdziłem coś koło 3h. Wróciłem do domu, umyłem ją karcherem oraz wymieniłem olej na nowy. Odpaliłem dziś przejechałem kawałek i nagle zaczęło mi bardzo mocno strzelać z wydechu oraz jak puściłem gaz odrazu mi gasł... Przeraziłem się i zawróciłem do domu... Co to może być ?? HELPPPPP...

 

 

PS.

 

Przed chwilą znów go odpaliłem to zauważyłem dosyć spory ogień z rury wydechowej... bigrazz.gif co to może być??

 

Z góry dzięki za odp... notworthy.gif

 

Niestety to mi wygląda (być może się mylę) na wypalenie zaworów wydechu przynajmniej. iestety w YZ są tytanowe zawory więc szykują się duuuże koszta. Ale to tylko hipoteza. Sprawdź luzy zaowrowe czy aby nie zamałe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie ze to wypalenie zaworow wydaje mi sie ze jakby wypaliło zawory to nie były by zamkniete i przeciez wogule by nie działało:( Ale powiem Ci ze pocieszyłem sie czytajac to ze to nie tylko moj egzemplaz tak ma lecz to typowe dla wyczynow:) do mnie 350zł sztuka zawor :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi padły:(( niestety:(( no moja to normalnie zieje ogniem z wydechu bo mam od TC 610 :icon_mrgreen: i tak ma byc działa wszystko ok normalnie:))Mi jak padało magneto to tak własnie miałem strzały raz w gaznik raz w tłumik i nie trzymała wolnych obrotow jak kreciłem to mogłem jechac dawało rade a jak tylko gdzies na chwile zapomniałem i zdjałem reke z gazu to odrazu gasła i nie chciała zapalic 3 ludzi z na pych a puzniej wkoncu przestała dziac wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...