Skocz do zawartości

opcja KUP TERAZ na Allegro


viperPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, opcja Kup Teaz jest wiażąca, ale LUDZIE pomyslcie trochę!!! Nikt, kto ma do sprzedania towar o wartości 20 tys czy jakos tak NIEEEE sprzeda go za złotówę!!! Może w tym wypadku to była "zachęta" do luknięcia na tą stronę a może zwykła POMYŁKA!! zrozumcie sprzedającego!!!, BTW prowizja tez była by spora! ;)

 

Viper proponuję odpuścić, jak podasz sprawe do sądu to będziesz maiał sporo biegania i kupę czasu straconego i po mimo tego nie wiesz czy wygrasz (przepisy kupna/sprzedaży są bardzo skomplikowane i zawierają wiele "kruczków" prawnych).

 

PS nie jestem sprzedającym tego towaru, ani w jaki kolwiek z nim powiązany czy spokrewniony:) Po prostu moja rada:) tak czy inaczdej życzę powodzenia :biggrin:

Edytowane przez Zygzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper proponuję odpuścić, jak podasz sprawe do sądu to będziesz maiał sporo biegania i kupę czasu straconego i po mimo tego nie wiesz czy wygrasz (przepisy kupna/sprzedaży są bardzo skomplikowane i zawierają wiele "kruczków" prawnych)

 

No risk, no fun :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, opcja Kup Teaz jest wiażąca, ale LUDZIE pomyslcie trochę!!! Nikt, kto ma do sprzedania towar o wartości 20 tys czy jakos tak NIEEEE sprzeda go za złotówę!!! Może w tym wypadku to była "zachęta" do luknięcia na tą stronę a może zwykła POMYŁKA!! zrozumcie sprzedającego!!!, BTW prowizja tez była by spora! ;)

 

ja płacę swoje prowizje, rachunki, mandaty. dlaczego ktoś ma unikać, a ja mam mu przyklaskiwać..? nosił wilk razy kilka... chciał być cwany - niech mu ktoś pokaże, że nie był :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, opcja Kup Teaz jest wiażąca, ale LUDZIE pomyslcie trochę!!! Nikt, kto ma do sprzedania towar o wartości 20 tys czy jakos tak NIEEEE sprzeda go za złotówę!!! Może w tym wypadku to była "zachęta" do luknięcia na tą stronę a może zwykła POMYŁKA!! zrozumcie sprzedającego!!!, BTW prowizja tez była by spora! :biggrin:

 

No chciał zachęcić mógł wystawić w licytacji od 1zł i cene minimalną-małą szansa że faktycznie by ktoś licytował do pełnej kwoty bez odezwania się z sprzedającym i by zapłacił pare zł za aukcje w takim wypadku.Jakby faktycznie jednak ktoś kupił to by zapłacić poniżej 300zł łącznie to przy kwocie 27tyś chyba nie jest aż tak dużo a robienie Kup Teraz za 1zł jest bez sensu chciał wykiwać allegro to ma teraz problemy.A o błędzie raczej nie ma mowy bo aukcje zanim wystawisz to ileś razy potwierdzasz-jeszcze bym zrozumiał błąd jakby dał o jedno 0 za mało bo może nie zauważył ale to że dał za 1zł musiał zauważyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, opcja Kup Teaz jest wiażąca, ale LUDZIE pomyslcie trochę!!! Nikt, kto ma do sprzedania towar o wartości 20 tys czy jakos tak NIEEEE sprzeda go za złotówę!!! Może w tym wypadku to była "zachęta" do luknięcia na tą stronę a może zwykła POMYŁKA!! zrozumcie sprzedającego!!!, BTW prowizja tez była by spora! :icon_razz:

 

Viper proponuję odpuścić, jak podasz sprawe do sądu to będziesz maiał sporo biegania i kupę czasu straconego i po mimo tego nie wiesz czy wygrasz (przepisy kupna/sprzedaży są bardzo skomplikowane i zawierają wiele "kruczków" prawnych).

 

PS nie jestem sprzedającym tego towaru, ani w jaki kolwiek z nim powiązany czy spokrewniony:) Po prostu moja rada:) tak czy inaczdej życzę powodzenia :notworthy:

 

Od tego jest jeszcze Cena Minimalna. A dla niewtajemniczonych, w MotoAllegro, czyli samochody, motocykle, opłata za wystawienie i prowizja od sprzedaży jest stała i niezależna od ceny. Więc wystawianie czegokolwiek za 1 zł jest bezcelowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest jeszcze Cena Minimalna. A dla niewtajemniczonych, w MotoAllegro, czyli samochody, motocykle, opłata za wystawienie i prowizja od sprzedaży jest stała i niezależna od ceny. Więc wystawianie czegokolwiek za 1 zł jest bezcelowe !

 

Ale to nie ani samochód ani motor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...