Skocz do zawartości

Małe też potrafią


samson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DSC00327.JPG

DSC00328.JPG

DSC00329.JPG

 

Od lewej: Honda MTX 80, Rieju RR 50, Jawa Dandy 50 :P

Jawa jest juz ostro przykatowana, MTX ma spokojnie 20 lat, jedynie Rieju to nowka sztuka.

 

Tak przy grzebaniu na mojej stronce znalazlem to i pomyslalem ze moze bedziecie chcieli obejrzec. Mam z tego jeszcze film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale wjedz ogarem w teren- zycze powodzenia, a dolki mozesz kopac o ile Ci sie silnik nie przegrzeje. Ja tam juz dosc dlugo mam rometowskie sprzety i nadal je dosiadam i wiadomo jak to romet raz by takich dolkow wykopal pelno, a innym razem by pierdnal i bys musial pod nim lopata dolki kopac. Chodzi mi o niezawodnosc i moc tych sprzetow a nie o to czy akurat bys nimi dolka wykopal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co trajka??

wydaje ci się że ogarem jest ciężko coś takiego zrobić??

 

albo ja czegoś nie dojżałem albo to są zwykłe dołki do połowy koła :roll:  :!:  :!:  

 

Takie coś można zrobić każdym sprzętem

 

Wjechać tak to nie problem, tylko gorzej później wyciągnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
a co trajka??

wydaje ci się że ogarem jest ciężko coś takiego zrobić??

 

albo ja czegoś nie dojżałem albo to są zwykłe dołki do połowy koła :roll:  :!:  :!:  

 

Takie coś można zrobić każdym sprzętem

 

Wjechać tak to nie problem, tylko gorzej później wyciągnąć :P

 

Sorry, że się wtrącam w Waszą działkę, ale seba ma rację. Takie dołki rowerem górskim wykopiesz... A wyciągnąć z piachu? MTX'a ważącego około 80 kg? Rzucasz na bok, ciągniesz za błotnik z tyłu i już masz wyciągnięte.

Weźcie chłopaki te enduraki na jakiś porządny tor i poskaczcie na hopach i trumnach. Wtedy zróbcie fotki. Będzie co oglądać i podziwiać.

Jeszcze raz sorrki że wchodzę w nie swój temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ich dominik pojechales

jeszcze chlopaki zrezygnuja z tego sportu :lol:

 

Musisz wziac pod uwage ze to enduraki i maja znacznie mniejsza moc niz crossy

A pozatym takiej samej pojemnosi cross wazy 50 kg a nie 100 jak MTX

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie mówcie tak... Popieram Dominika. ja mam Sendę R i nie widzę problemu w lataniu przez hopki endurakami o pojemności 50cm3. ja w swoim Derbiku nie dokonywałem zadnych przeróbek pod wględem tuningu, oczywiście po za odblokowaniem. Motorek lata jak szalony i nie mam z nim zadnych kłopotów. Wykopać dołek można motorynką. Ludzie, jak ogladałem ten wasz film z kumplami to mi sie śmiać chciało. Sorki, ale przejazd przez rzeczkę o głębokości 15 cm jest śmieszny. Mogliście w ogóle tego nie kręcić, bo sie tylko ośmieszyliście... sorki, że tak na was najeżdzam, ale takie srzęty jak Jawa Dany nie są do jazdy w terenie... Na koncu filmiku widziałem jak Jawką przejeżdza któryś z was przez nasyp piachu... Śmiech mnie wziął, bo przez coś takiego nie przejeżdza sie na hama tylko przy uniesieniu przedniego koła, a Dany sie do tego nie nadaje... Skoro któryś z was jeździ na Rjeju to mógłby z tego jakoś zrobić uzytek i strzelić ze sprzęgła przy najeździe na taki wał piachu i mielibyście fajny efekt na filmiku... Następnym razem zamiast kręcic mielenie w piachu, popróbujcie postawić takiego Rjeju na gumę, albo polatajcie na początku z jakiejś mniejszej hopki. :P Zyczę powodzenia i nie gniewajcie sie na mnie za ten krytycyzm waszego filmiku, ale poprostu kumpel siedzący obok mnie jak widział przejazd przez rzeczkę padał ze śmiechu... :D Skoro macie sprzęty (Yamaszka Dt, Rjeju RR) to zróbcie z nich użytek :P tym też można polatać :D wiem, bo sam mam motorower enduro i jazda w terenie jest na poziomie good :( :D :twisted: powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabek Ty to juz chyba wszystkie rozumy zjadles i uwazasz ze Ty i twoi koledzy jestescie super jezdzcami. Kazdy robi na motorze to co umie i co lubi, a ze ty potrafisz jezdzic lepiej niz mistrz swiata to nie znaczy ze mozesz krytykowac innych, ktorzy jezdza sobie jak sami chca a nie tak jak ty bys chcial zeby jezdzili. Wez pomysl czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...