Skocz do zawartości

pomocy fz6 kopci na czarno


loczyslaw1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam fz6 i kopci na czarno czyli za duzo dostaje paliwa ale problem w tym co zrobic ? ma wtrysk paliwa czy to sie reguloje ?.wymienilem swiece filtr powietrza nic nie pomoglo a jego zachowanie wyglada tak; jak jest zimny to ok ale jak sie rozgrzeje to po odieciu gazu gasnie ,jak go trzymam na obtorach to nie gasnie ,jak mocno przygazuje to z tlumika idzie czarny dym . pojechal bym do salonu yamahy ale jestem w londynie i tu mogl bym za serwis z pol roku pracowac tym bardziej ze w serwisie nie przepadaja za polakami motocykl ma nie cale 9000tys km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zastanawiam sie czy niema to czegos wspolnego z zegarami bo sa uszkodzone i niepokazuja mi temperatory wody w chlodnicy moze jest tam jakis czujnik ktory daje znac komputerowi aby zmienil mieszanke bylem w serwisie godzina pracy 50f czyli 300zl niezle co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod wzgledem serrwisu to mnie nie zrozumieliscie on powiedzial ze za godz 50f ile godzin mu to zejdzie to nie jest w stanie mi powiedziec czy 3g czy 10g tzn czy zaplace 150f czy zaplace 500f dodam ze nie pracuje

co innego wymiana lancucha jest w stanie okreslic w jakim stane go wymieni przypuszczam ze z lancuchem nie wydales wiecej jak 130f lancuch ok 80f komplet lancuch z zebatkami ja za komplet swiec zaplacilem 32f a za filtr powietrza 35 sam wymienilem ale odbieglem od tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile godzin mu to zejdzie to nie jest w stanie mi powiedziec czy 3g czy 10g

 

No to jakis daremny ten mechanik ktory nie potrafi chociaz mniej a wiecej okreslic kwoty za naprawe lub w tym przypadku roboczogodzin. Chyba ze umowisz sie np. na 1h30min czyli 75 pałndsów i juz. Mnie sie osobiscie wydaje ze to nie zajmie mu specjalnie dlugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem ze wstawiam do serwisu,on mowi cene przykladowo w dwie godziny i mowi co jest za przyczyna,a on ze nie bo moze zejsc wiecej albo mowi ze bedzie robil 2godz i przedzwoni czy znalazl czy nie przyczyne jak w dwie godziny nie znajdzie to mam mu dac znac czy dalej ma szukac czy wystarczy a 100f i tak leci i tak a z doswiadczenia wiem ze anglicy na wszystko maja czas i im sie nie spieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym serwisie byłeś? Bo jak na Shoreditch to nie polecam. Tydzień wcześniej trzeba było umówić się na spotkanie. Jak tam pojechałem to musiałem sam kolesiowi powiedzieć co się zepsuło bo pogubił sie w swoich książkach. A potem wyszło, że naprawa będzie minimum 200 funtów (w tym 100 za częśc - czujnik pozycji przepustnicy). Minimum 100 funtów za odkręcenie i przykręcenie dwóch śrubek! Ale udało mi sie znaleźć czujnik za grosze więc sam sobie przykręciłem.

 

Jak nie chcesz koniecznie robić w serwisie Yamachy to słyszałem od paru osób ze jest dobry warsztat gdzieś w rejonie kensal town. Tanio jest na hammersmith obok stacji metra ravenscourt park. Bardzo sympatyczni ludzie tam pracują (również Polacy) i chętnie służą radą, nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem ze wstawiam do serwisu,on mowi cene przykladowo w dwie godziny i mowi co jest za przyczyna,a on ze nie bo moze zejsc wiecej albo mowi ze bedzie robil 2godz i przedzwoni czy znalazl czy nie przyczyne jak w dwie godziny nie znajdzie to mam mu dac znac czy dalej ma szukac czy wystarczy a 100f i tak leci i tak a z doswiadczenia wiem ze anglicy na wszystko maja czas i im sie nie spieszy

Widocznie są zle wyregulowane gazniki i zle silnik spala bo za duzo dostaje paliwa albo moze być tez wina swiec zapłonowych albo iskry.A jesli motocykl był w serwisie to złóz reklamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechal bym do salonu yamahy ale jestem w londynie i tu mogl bym za serwis z pol roku pracowac tym bardziej ze w serwisie nie przepadaja za polakami motocykl ma nie cale 9000tys km :buttrock:

U nas czyt. okolice i Birmingham godzina pracy w serwisie to 50f + części czyli ceny ok dla przykładu za serwis mojej ZX9R C2 trwał 2h.

Czy to aż taki majątek??

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...