Skocz do zawartości

Suzuki GSX750 Inazuma


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Poniewaz w ubiegly piatek sprzedalem swoja nieodzalowana Sevenke, rozgladam sie za czyms "nowym". Pierwsza mysl - odkupic SF. Ale z drugiej strony pomyslalem, ze moze warto jednak zmienic motocykl na cos innego?

Troche zastanawiam sie nad Suzuki GSX750 Inazuma. Drazni mnie, ze to Suzuki i ze ma wydech 4 w 1, ale co zrobic. Poza tym nie jest brzydka...

Co mozecie powiedziec mi o tym sprzecie? Interesuja mnie uwagi uzytkownikow tych sprzetow, nie posty w stylu "nie mialem, ale ladny jest" - tyle juz wiem. Sorry :).

 

A moze macie jakis inny typ dla mnie?

Chcialbym, zeby byla to maszyna o klasycznej linii, bez owiewek, zdatna do turystyki we dwoje, zadowalalajca sie w trasie 6l/100km (lub mniej). Jednoczesnie nie chcialbym, zeby miala 2KM (optymalnie 70 i wiecej).

Myslalem o XJR, ale spalanie jednak jest w niej zbyt wielkie... I jest ciut za droga...

Co polecacie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze macie jakis inny typ dla mnie?

Chcialbym, zeby byla to maszyna o klasycznej linii, bez owiewek, zdatna do turystyki we dwoje, zadowalalajca sie w trasie 6l/100km (lub mniej). Jednoczesnie nie chcialbym, zeby miala 2KM (optymalnie 70 i wiecej).

Myslalem o XJR, ale spalanie jednak jest w niej zbyt wielkie... I jest ciut za droga...

Co polecacie?

 

to ja polecam klasycznego już (ba nawet nudnego tyle tego jeździ) gixera K6 po dzwonie :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

właśnie czymś takim jeżdżę drugi sezon. Jest to mój pierwszy sprzęt, więc nie mam porównania do innych maszyn i nie potrafię powiedzieć, w czym jest lepszy/gorszy np. od CB750...

 

Wg mnie:

- elastyczny - nie mam żyłki wyścigowca, więc zmieniam biegi przy 3,5-4 tys obr i ciągnie spokojnie nawet na 6-ce od 50 km/h

- wygodny - wygodne siedzenie i pozycja za kierownicą. Minusem na trasie są opory powietrza, ale taka jest uroda nejkeda, o czym sam dobrze wiesz :crossy:

- poręczny - chociaż jest to moje pierwsze moto, nie mam problemów z manewrami, mimo, że z paliwem waży chyba ok 220 kg

- awaryjność - do tej pory nie stwierdziłem żadnych usterek

- średnie spalanie - ok 5,9 l/100 km

- ładny :) - klasyczna linia, odkryty silnik

 

Jak poszukiwałem sprzętu, to wybierałem między gsx750, cb750 i zr7 - padło na suzuki, bo z tej trójki ma chyba najlepsze osiągi, a przy kasie, jaką zarezerwowałem na zakup można było kupić najmłodszy rocznik.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu, radzę ZRX'a.

Wadą jest to że Kawasaki :banghead: wg. niektórych sam fakt że moto jest tej marki oznacza padlinę :) . Oczywiście to bzdura.

Prawdziwą wadą jest bardzo mocny silnik, a raczej sposób oddawnia przez niego mocy, reszta to same zalety.

Moc, doskonałe podwozie, wygodna pozycja, świetne światła, oszczędne spalanie w okolicach 5,5L ( 100-130) do ponad 8L, ale te ponad to musisz pakować powyżej 200km/h.

Podobno drogi serwis ale tego nie potrafię jeszcze ocenić.

 

A z XJR'ą to przyniosłeś mi szczęście :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A witamy nowego wlasciciela mojej kochanej :crossy:

Zadowolony :)?

 

Pozdrowki

 

 

juz nastukalem 90km ;D i nauczylem sie cicho biegi wbijac:) robie to na polsprzegle

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M278224 pewnie juz widziales ale chyba ciekawa oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam takie jak moje.bo w cenie 750 mozna znalezc 1200[moja np.]mysle ze za jakis czas bede chcial zmienic na 1400 i moja suza bedzie szukala nowego wlasciciela .prowadzi sie jak 750 i malo pali[5-6l/100]jest taki temat na 4um o gsx1200&gsx1400 .poczytaj .bedziesz mial moto mocniejsze i na lata a prowadzi sie rewelacyjnie [znakomite oddawanie mocy]polecam nawet na 1sze moto.a mam opis i podstawowe dane gsx750 ze SM .KCESZ? hehe

wal na PW alboGG

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym, zeby byla to maszyna o klasycznej linii, bez owiewek, zdatna do turystyki we dwoje, zadowalalajca sie w trasie 6l/100km (lub mniej). Jednoczesnie nie chcialbym, zeby miala 2KM (optymalnie 70 i wiecej).

Myslalem o XJR, ale spalanie jednak jest w niej zbyt wielkie... I jest ciut za droga...

Co polecacie?

 

Pozdrawiam

Zbyhu! A czy tobie nie chodzi o troszkę "podkręconą" CB 750? W końcu wymieniłeś największe zalety tego motoru, a jeżeli porównasz technologie i obsługę, no to chyba sam wiesz ze CB tutaj raczej nie ma konkurencji. No wymień inny model rozwijany i ulepszany od 64 roku?

 

Twoja kasa i twoje (przyszłe) szczęście, ale "lepsze jest wrogiem dobrego".

 

Zostań przy Hondzie - krzywdy ci nie zrobi, a XJR mniejsze od 1300 też są (chyba że po tej pracy w Angli masz kaskę na nówkę :) )

 

W każdym wypadku nie myśl za długo, bo wtedy każda decyzja wyda ci się niewłaściwa.

 

Ale z innej beczki - a Fazer bez owiewki?

 

Pozdrawiam!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...