Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy KMX 125.

Mam małe pytanie, nabyłem ostatnio Kawasaki KMX 125 z 2000 roku o przebiegu 7600, podczas mycia go znalazłem luźno wiszący element. Nie mam pojęcia do czego on ma być zamontowany, a wyglada jak "wieszak" na przewody.

Oto on:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/063a59f70fd0b21e.html

 

Mam serwisówkę w jezyku niemieckim i nie znalazłem tam nic podobnego. Poszukuję też serwisówki w języku angielskim, bo zapewne w naszym ojczystym języku nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Wygląda jak jakiś wieszak na wiązke przewodów. Napisz w którym miejscy wisiał to szybciej ci kotś pomoże bo w moto jest parenaście takich wieszaczków. Pozdrawiam

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa strona koło baku, przez to przechodzi między innymi linka od sprzęgła.. Chodź tez może i pod bakiem są takie trzymaki, nie wiem nie zwracałem uwagi.

 

Edit:

Przypomnialo mi się że z lewej strony to trzyma wiązkę tą najgrubszą kabli. lekko pod bakiem - dobrze mowie? Bo nie chce mi się o tej porze schodzić do garauz :D

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam dorobic do tej gwiazdki 1 czy 2

 

tak najgrubsza wiazka kabli. mam motor rozebrany do golej ramy i sp[rawdzilem tylko ze ja nie mam tego wieszaka tylko jakis dorobiony :biggrin:

 

 

mam do sprzedania caly moto kmx 98rok silnik 2002 i rama 2002. aktualnie jest w czesciach moge sprzedac tez rama+papiery, silnik, reszta (plastiki i pierdoly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem wymieniłem łożyska w główce ramy ponieważ stare już „siadły„ i się nie dało kręcić kierownicą. Po wymianie nieraz po przekręceniu gwałtownie kierownicą coś strzela. To samo działo się jak miałem poprzednie łożyska, ale w tedy myślałem że po prostu już na nie czasu przyszedł.

Łożyska nie są mocno przykręcone, nawet jak poluzuje je tak ze luz jest bardzo duży to strzelanie nie znika.

Czy ktoś wie co może być przyczyną tych trzasków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam ile tam było kulek, ale mogę tylko tyle powiedzieć że mi 4x na gwarancji zmieniali w ciągu roku , dopiero jak dopasowali stożkowe problem się skończył :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wpadniętego wieszaka od przewodów, u mnie jest identyczny i jest przykręcony do śruby od prędkościomierza.

 

Mam jeszcze pytanie, czy jest jakaś strona w necie z częściami do tego motoru mogą być zamienniki, głównie chodzi mi o błotniki owiewki itp???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy KMX 125. Czy chcecie czy nie, wasze grono powiększyło się o moją osobę :buttrock:

 

W związku z tym spodziewajdzie się wielu pytań, a że jestem nowicjuszem niestety często będą dla was banalne.

 

Z góry proszę o pomoc i wyrozumiałość :icon_eek:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...