Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupuje enduro i mam do wyboru Suzuki dr 125se 96r- troche mułowaty lub Kawasaki kmx 125 z 91r. Raczej bardziej interesowałby mnie kawasaki jak jest u niego z remątami? Ile +/- kosztuje tłok? Jakie osiągi to ma? Cz ze sprzętem z tego roku nie będzie problemow z czesciami? Musze kupić coś mocniejszego bo simson to jest duzo za słaby motor na mnie. Czy taki kmx 125 ma wiecej mocy od MZ 150? Pozdrawiam Pawelmlody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od MZ ma 13 koni wiecej, z remontami srednio -zalezy czego, tłok raczej bez problemu mozna dostac w cenie 180-450zł, sprzeglo też idzie kupić... przedewszystkim DR to czterosów a KMX to dwusów wiec spalanie bedzie DR 3-4L, KMX 7-8L V-max KMX jest kilka postów wyżej a tak wogule to polecam moje dzieło:

 

http://www.125.pl/modules.php?name=News&fi...order=0&thold=0

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.kmx-125.com/kmx/Werkstatt/edrossel3.jpg

 

 

 

W zasadzie to chyba wszystko co mozna zrobic. Na tym schemacie mi wszystkie kabelki kolorami nie pasowaly ale dalem to elektrykowi i sie polapal.

 

 

mam pytanie Stormraider odnosnie tego linku to czyli nalezy tylko przeciąć te dwa kabelki i na tyle? czy jeszcze cos trzeba zrobic pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tych tłokach są one wytrzymałe? http://www.allegro.pl/item160161695_tlok_d...mx125_komp.html

dołóż trochę i lepiej kup ten http://www.allegro.pl/item165839728_tloki_...mx125_prox.html

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no z tymi 450zl to chyba przesadziles proxa kosztuje 310 a vossnera chyba 330

 

Różne sklepy rożne ceny, jak patrzyłem po necie to przerózne ceny widziałem...

 

a co sądzicie o tych tłokach są one wytrzymałe? http://www.allegro.pl/item160161695_tlok_d...mx125_komp.html

 

Ja wlasnie go kupilem z tym ze to jest na tuleje a nie na nicasil....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie Stormraider odnosnie tego linku to czyli nalezy tylko przeciąć te dwa kabelki i na tyle? czy jeszcze cos trzeba zrobic pozdro.

Tak, przecinasz te kabelki i po wszystkim,, albo odłącz to urządzonko od akumulatora czyli zabierzesz mu zasilanie czyli prościej! Poprostu do plusa szedł drugi kabel, u mojego kolegi tak było! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przecinasz te kabelki i po wszystkim,, albo odłącz to urządzonko od akumulatora czyli zabierzesz mu zasilanie czyli prościej! Poprostu do plusa szedł drugi kabel, u mojego kolegi tak było! Powodzenia!

 

Po tym zabiegu wtedy już mozna wyczuć przyrost mocy czy minimalnie poprawia osiagi.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogranicza obroty silnika :icon_question: bodajże odcina zapłon przy 7,5 tys obrotów! Przyrost mocy jest największy! Wszystkie inne blokady w małym stopniu blokują w porównaniu do modułu. Poczujesz duużą różnice :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogranicza obroty silnika :) bodajże odcina zapłon przy 7,5 tys obrotów! Przyrost mocy jest największy! Wszystkie inne blokady w małym stopniu blokują w porównaniu do modułu. Poczujesz duużą różnice ;)

no mój kmx kreci na maxa tyle ze kompresja jest mała i przez to jest moto słabe.

A mam pytanie czy wie moze ktoś gdzie mozna dostać tłok do KMXa 200 i jaką on ma średnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie jaką grubość(wysokość) pierscieni przy tłoku.bo znalazłem piercienie stalowe na 54mm tylko ze sa grubości 1,2mm i nie wiem czy wydadzą.(przy DT80 akurat też mają 1,2mm) a przy kmxie nie wiem. :biggrin: Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam do was jedno pytanie, konkretnie chodzi mi o to że mój kumpel ma KMXa 125 i ma zdjęte wszystkie blokady, tylko dyfuzor nie był ruszany, nie ma śladów cięcia i nie wie czy tam na pewno jest blokada. Bo nie chce nic zwalić więc wolałem napisać. A może ktoś ma jakieś foty z tego zabiegu, lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem ekspertem, ale ostatnio malowałem dyfuzor i postanowiłem go trochę przepalić. To znaczy wlałem trochę rozpuszczalnika do rury i zapalałem. I jeśli była tam jakaś wata to ogień by nie wychodził druga stroną bo by go dusiło. A mi normalnie się paliło z jednej i drugiej strony. A nie mam śladu żadnego ciecia na dyfuzorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...