Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

dobra okey. to jakto jest ze slabsze moto jest szybsze od mocniejszego??? kwestia przelozen......

 

przełożenia, opory toczenia, opory aerodynamiczne, masa.......

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam zębatki w łańcuchu 16/46 a chcialbym zamienić na 14/50 czy po takiej wymiance zwiększę moc o 20,5%?

Zakładając różnice na przedniej 16 i 14 zębów to jest 12,5 % a na tyle 46 i 50 zębów to daje nam 8% i sumując procenty do kupy daje nam 20,5% ziekszenia siły napędowej, czy dobrze to policzyłem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motoracer.pl/sklep/product_revi...5c3e37ac0975285

 

 

GIYF < google is your friend , ok 20 sek szukania

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć powiedźcie mi jak można sprawdzić najprościej gdzie wycieka płyn z chłodnicy. Bo wymieniłem już korek od chłodnicy, uszczelniłem na nowo pompę wodną i nie widze już żadnych wycieków a nadal mi żre płyn. Do skrzyni się nie wylewa bo niema mleka. Cylinder też jest okej bo pracuje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale u mnie to tak dziwnie z tym płynem się dzieje ponieważ dopiero jak stygnie motor to on znika z pojemniczka. Tak jakby pobierał do chłodnicy, i tak zawsze jak pojedzże muszę później dolać płynu.

I mnie to wkurza ponieważ wymieniłem wodę na płyn specjalnie na zimę żeby nie rozsadziło instalacji. A pogoda jeszcze jest ładna to sobie chasam tylko że zawsze muszę dolać płyn (który mi się kończy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale u mnie to tak dziwnie z tym płynem się dzieje ponieważ dopiero jak stygnie motor to on znika z pojemniczka. Tak jakby pobierał do chłodnicy, i tak zawsze jak pojedzże muszę później dolać płynu.

I mnie to wkurza ponieważ wymieniłem wodę na płyn specjalnie na zimę żeby nie rozsadziło instalacji. A pogoda jeszcze jest ładna to sobie chasam tylko że zawsze muszę dolać płyn (który mi się kończy ).

 

 

jeśli jeździłeś w te upały co były na wodzie to obstawiam na uszczelkę pod głowicą, nie rozumiem ludzi którzy tak robią. Lepiej wlać koncentrat i mieć święty spokój czy to -20 czy to +35

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ? niby ze przegrzał na wodzie i uszczelka poszła ??

 

ja raz tak zagrzałem ze skala sie konczyla i wskazówki nie było widać, zgasiłem, moto ostygło i wszystko było ok.... miałem zalane petrygo... yeraz też mam petrygo...

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...