Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam.

Czy mieliście kiedyś problem w KMX125 ze szczękami hamulcowymi w tylnym kole? bo u mnie słabo odbijają i tarcze się bardzo grzeją cały czas lekko hamuje. Czy wystarczy rozebrać szczeki i wszystko przesmarować na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli jasnosci to chyba z klockami i zaciskiem ;)

Ze lekko trze to raczej normalne. Jak mialem nowe klocki to tarlo,jak sie bardzo zuzyly i nadawaly do wymiany to tez juz zaczynaly trzec,a tarcza sie grzala jak klocek byl zjechany prawie do zera.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.

Czy mieliście kiedyś problem w KMX125 ze szczękami hamulcowymi w tylnym kole? bo u mnie słabo odbijają i tarcze się bardzo grzeją cały czas lekko hamuje. Czy wystarczy rozebrać szczeki i wszystko przesmarować na nowo?

 

 

sprawdź czy pompka odbija do końca, a jak nie to trzeba nasmarować tłoczki, ewentualnie jest wlane za dużo płynu

 

 

 

 

minimalna gr klocków w moto to ~1,5mm , za Goldy zapłacisz 50zł (czerwone miękkie, żółte to średnia twardość, a niebieskie najtwardsze)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 14/48 powinien zamykac licznik przy 10,5-11tys obr.

Na 17/48 to chyba ze 160 powinien leciec ale mocy by braklo.

Jak znasz niemiecki to znajdziesz sobie na http://www.kmx125.de na temat odblokowania.

 

Swoja droga powie mi ktos jak zdjac lancuch bez zamka ? Bo czeka mnie wymiana ale w obecnym nie mam zapinki lub zamka,jak kto woli. Przejrzalem lancuch kilkukrotnie z obu stron i nic nie znalazlem. Probowalem podwazac co bardziej podejrzane ogniwa ale nic z tego. Jakies koncepcje ktos ma ?

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez stormraider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lancuch bez zapinki trezba rozkuć, tzn. w jednym miejscu zeszlifowac ten bolec/wałeczek i wybic go...

Nastepny kup już z zapinką....

 

Mi KMX na 14/18 leci 130km/h przy 10,5 tys jak rozbujam to dobije do 135....

 

Na 16/48 leciałem 125 i wiecej sie nie chciał rozpedzic a mi sie droga konczyła... w 150 na 17/48 nie wierze bo tyle to ja latałem na aprili a miała ona prawie 10KM wiecej....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie.

Czy ma ktoś przepis na odblokowanie KMX-a 125? bo na zębatkach 16/46 ledwo 80km/h wyciaga a szóstki to nie ma co wrzucać, ledwo na 5 się utrzymuje jazda.

Pozdrawiam.

 

z elektryką to nie powiem jak, z gaźnikiem też nie bo to serwis mi robił

ale mogę powiedzieć co nie co o wydechu

a więc trzeba zacząć od tłumika, tj zdjąć na końcu zwężkę i przewiercić go wzdłuż(przez komory) wiertłem 12.

 

dyfuzor należy rozpruć i powyciągać z niego wszystkie przegrody, zaraz przy cylindrze znajduje się zwężka.

 

przydało by się dorobić pokrywę filtra z większym wlotem

 

można zmienić przełożenie na 14/48 i powyrzucać zbędne obciążenie (bagażnik, kierunki,tylną lampę, stopki pasażera itp)

 

po pełnym odblokowaniu powinien zamykać licznik, wadą jest bardzo szybkie zużycie sprzęgła

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lancuch bez zapinki trezba rozkuć, tzn. w jednym miejscu zeszlifowac ten bolec/wałeczek i wybic go...

Nastepny kup już z zapinką....

 

Mi KMX na 14/18 leci 130km/h przy 10,5 tys jak rozbujam to dobije do 135....

 

Na 16/48 leciałem 125 i wiecej sie nie chciał rozpedzic a mi sie droga konczyła... w 150 na 17/48 nie wierze bo tyle to ja latałem na aprili a miała ona prawie 10KM wiecej....

 

 

nie wiem co ma moc do predkosci????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...