Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znalezieniem ślimaka do kmxa może być od jakiegos innego moto ? jakiego?

http://moto.allegro.pl/search.php?category...ring=kmx+czesci

 

Popytaj u tych gosci. ;)

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe ze przez padniety akumulator (ale tak do zera, ze juz wogole pradu nie przyjmuje) dzieja sie takie cuda jak:

- Przednia lampa jasniej swieci kiedy wlaczy sie lampa stopu.

- Wskaznik temperatury przy wylaczonych swiatlach nie pokazuje nic, przy postojowkach troche, na krotkich troche wiecej a na dlugich wyskakuje poza skale.

- Lampka luzu ledwo sie zazy ze na poczatku pyslalem ze nie dziala, dopiero ktorejs nocy zauwazylem ze cos tam sie jednak zazy.

 

No i zastanawiam sie czy to wszystko przez akumulator czy przez jakies zwarcie w elektryce. Jak by to mialo byc zwarcie to nie chce wkladac nowego akumulatora bo jego tez szlag trafi.

 

Piszcie co myslicie, z gory dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe ze przez padniety akumulator (ale tak do zera, ze juz wogole pradu nie przyjmuje) dzieja sie takie cuda jak:

- Przednia lampa jasniej swieci kiedy wlaczy sie lampa stopu.

- Wskaznik temperatury przy wylaczonych swiatlach nie pokazuje nic, przy postojowkach troche, na krotkich troche wiecej a na dlugich wyskakuje poza skale.

- Lampka luzu ledwo sie zazy ze na poczatku pyslalem ze nie dziala, dopiero ktorejs nocy zauwazylem ze cos tam sie jednak zazy.

 

No i zastanawiam sie czy to wszystko przez akumulator czy przez jakies zwarcie w elektryce. Jak by to mialo byc zwarcie to nie chce wkladac nowego akumulatora bo jego tez szlag trafi.

 

Piszcie co myslicie, z gory dzieki ;)

Zmierz napięcie na aku. I wtedy myśl czy kupić nowy czy nie.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie kawasaki kmx kupilem 2 tygodnie temu :biggrin: jestem początkującym motocyklista i w zwiazku z tym mam pare pytan :)

 

1. Czytalem troche o olejach ale ni h**a z tego nic nie rozumiem wiec zapytam wprost jaki wlac olej do podajnika nie wiem jaki był teraz uzywany. Prosze podajcie mi nazwe oleju i jego koszt (tak mniej wiecej :icon_razz: )

 

2. Jako ze jestem poczatujacy i mialem problem nawet z odpalaniem podczas 1 jazdy urwalem kopke... a wlasciwie ta czesc ktora laczy kopke z silnikem (ta z wieloklinem) gdzie moge ja dostac ?

 

3. Teraz jezdze w terenie razem z ojcem (on tez kupil Kmx - 2 od tego samego faceta wzielismy :icon_razz: ) i tak do konca tego miesiaca a od wrzesnia dziennie bede jezdzil szosa jak myslicie oplaca sie kupowac opone kostke ?

 

4. Czy 2 sów naprawdę pali az tak duzo ?! podczas gdy jezdze w terenie nawet 8-9 litrow czy to normalne ?

 

5. Jak sprawuja sie wasze kmx :D?

 

z góry Dziekuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mobil Racing 2t, Midland 2t, Castrol Power Racing 2t, Motul Factory Line 800 Road Racing 2T, praktycznie każdy markowy syntetyczny olej będzie dobry, podałem tylko kilka przykładów. Do skrzyni lej: Motul transoil expert 2t.

2. Szukaj na allegro KMX to popularny sprzęt i jest dużo używek.

3. Jeżeli tylko na miesiąc to moim zdaniem nie, na asfalcie kostka znika w oczach i do tego ma duużo mniejszą przyczepność szczególnie mokry asfalt.

4. Dla początkującego ridera, 8-9l to dosyć dużo, regulacja gaźnika powinna pomóc, najpierw sprawdź kolor świecy jeżeli jest czarna to zbyt bogata mieszanka i dla tego pali więcej.

Edytowane przez Damiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...