Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się zapytać jakie najlepsze są opony do kmx 125 jaki rozmiar i w ogóle aby dobrze sie spisywały w terenie chodzi mi głównie o jazde po terenach piaszczystych oraz błotnistych.Może ktoś ma jakąś propozycje :).Czy te motory można jakoś podrasować bo koleś mi powiedział że jego ma 17 koni a jak patrzyłem to ten sam model ma po 20-25 koni jeżeli jest zablokowana to po zdjęciu blokad osiągne taką moc czy trzeba coś dodatkowego wymieniać.Prosze o wyrozumiałość jestem tu nowy ;P

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko wszystkim od paru dni posiadam pewien problem z moja kawa, dzieje sie dziwna rzecz jak go normalnie odpalam wszystklo chodzi dobrze dodaje gazu itp. obroty za pierwszym pociagnieciem ida normalnie do 12 jak spróbuje gop patrzymac na obrotach np jak jade na 3 to tylko dochodz a do5-6 tgys obr i tak jakby siedlawi i nie chce dalej isc

. naprawda dziwne bo jak odpale chodzi normalnie gaznik czyscilem filter takze i nie wiec co to może byc. to tak jakby nie chcial sie zawor wydechowy otworzyc i za duzo spalin czy cos takiego. Czy ktoś jest w stanie pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takk z tego co wiem jest w pelni odblokowany posiada chyba 28 koni,najgorsze jest to ze wszystko chodzilo dobrze przez 1,5 roku bo sam skladalem cala kawe .zaczelo sie tak ze z okolo2 tyg temu jak ja 6 do roboty mialem jechac nie moglem jej rano odpalic co nigy nie bylo takiego problrmu czy cieply cczy zimny zawsze chodzil idealnie.rano go kopnelem nie chial odapic pare razy z pycha tez nie po czymminelo z 20 min i odpalil z pycha ale tez tak sie dlawil jakby a wiec przeczyscilem bak,gażnik,filtr,nawet rozgladalem sie w elektryce i nic,kupilem nowa swiece ale to samo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresja prawdopodobnie odpada ponieważ kawa dobrze odpala itp

ten zawór powinienem przeczyścić czy co w ogóle to zz której strony on jest głowice musze odkręcać czy cylinder tez. a w module to co ma zrobić bo jak narazie to przeczyściłem tylko zaśnieżałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie.

 

Mam pytanie dotyczące wersji KMX-a 125.

Na kilku zdjęciach jakie oglądałem patrząc z prawej strony jest plastikowa owiewka zasłaniająca jakiś zbiorniczek np. tutaj:

 

http://allegro.pl/kawasaki-kmx-125-po-remoncie-zarejestrowany-i1945669262.html

 

na pierwszym zdjęciu widać to dokładnie. Pod zbiornikiem paliwa, przy dyfuzorze zaś jest mała czarna puszeczka.

 

Drugie zdjęcie dla przykładu te:

 

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/kmx-125/627453/4#zdj5

 

Pod plastikową owiewką nie widać tego zbiorniczka ani czarnej puszki tylko jakaś srebrną puszkę.

 

Są to dwie różne wersje?

Zielony motor jest z roku 1998 a czarny z 1997.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...