Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

No i powiem tak pierwsze wrażenia po jeździe z pustym dyfuzorem o wiele lepiej moto reaguje na gaz bo spaliny są szybciej wypychane także każdemu bym polecił rozcięcie dyfuzora i wywalenie z niego co się da :D

 

a zapomniałem nie obyło się też bez regulacji gaźnika ale chwila kręcenia śrubkami 3 kopy i moto odpalił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum też od roku użytkuje kawasaki kmx125. nie dawno zmieniłem zębatki 13/50 a i tak z ciekawości wczoraj rozciąłem dyfuzor i jak się okazało to w moim nic nie było oprócz metalowej obejmy która zatykała mi rurkę do tłumika nie mam pojęcia jak i skąd ona się tam wzięła

 

 

To proste fabrycznie były tam wkładane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem niedawno KMX 125 2000r. i mam mały problem. Moto rozbujam do 95km/h na 5 biegu i dalej nie chce przyspieszać.... wrzucę 6 bieg i dalej nic, jedzie równym tempem na około 5500 obr. Jaka może byc przyczyna? Blokady? Ogólnie motor kręci chyba w miarę dobrze,bo do około 9500-10000 obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam dzis wyciągnęłem swoją kame z garażu i mam mały problem z odpalaniem. Kupiłem nową swiece wyczyściłem gaznik i na kopa za nic nie idzie odpalić, na popych pali na 2 metrach podjade z 10 metrów zgasze i na kopa wtedy pali jak ta lala nawet na pół kopa a jak zimny to ni h..a co to może byc panowie?? Dzieki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałem wymienić zadupek w mojej kawie, na taki od Kx czy jest możliwe ?? chodzi mi po prostu o to żeby zadupek szedł prosto a nie opadał w dół , mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi icon_smile.gif

 

Witam dzis wyciągnęłem swoją kame z garażu i mam mały problem z odpalaniem. Kupiłem nową swiece wyczyściłem gaznik i na kopa za nic nie idzie odpalić, na popych pali na 2 metrach podjade z 10 metrów zgasze i na kopa wtedy pali jak ta lala nawet na pół kopa a jak zimny to ni h..a co to może byc panowie?? Dzieki za sugestie.

aku kolego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szykuje mi się remont silnika, zastanawiam sie jakie przeroóbki musiał bym zrobic aby zrobic wiekszą pojemnosc... np wstawić tłok od 200 cmm (kmx) oczywiscie za tym ida pierscienie inny cylinder... czy cos jeszcze trzeba wymienić ?? korbowód ?? czy to zadziała ??

Edytowane przez szermac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Mam takie pytanie, jakies dwa miesiace temu kupiłem kmx 125 98r czy wie ktoś co może być powodem tego ze moj KMX wolno sie wkreca na obroty? Od 6tys zaczyna ciagnac dopiero a od 8-10tys dopiero czuc ze jedzie. Moj kumpel ma tez kmx i robi mnie jak chce... jakby miał o połowe mocy wiecej niz ja. Czytałem forum, było pare podobnych przypadków ale nie do konca to co mi sie przytrafiło. Jesli ktos moze mi pomoc lub mnie nakierowac na powod tego dziwnego zachowania to będe bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...