Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a mianowcie chodzi mi o to gdy moto jest zimne np. rano mam problemy z odpaleniem na ssaniu odpali i wejdzi na obroty i gasnie co ktorys raz strzela z wydechu:/ co to moze byc?

 

sprawdź świecę!! podstawowa rzecz;( szok.. no z resztą silniki nie lubią chodzić zimne, zawsze te kilka minut musi popracować przed jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzio99 a gaźnik dobrze wyregulowałeś, bo jak ci nie chce odpalać albo to robi ciężko i w dodatku strzela po zgaśnięciu to według mnie za bogata mieszanka. Po takim zgaśnięciu świeca powinna być konkretnie mokra.

Może to być też przyczyną słabej iskry, i raz pali a raz nie i ją później zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem że nie odbija mi do końca tłoczek od pompki przedniego hamulca przez to dźwignia ma jakieś 8 mm luzu i nie wciska się czujnik światła stop. Wszystko jest dobrze odpowietrzone tłoczek od szczęk hamulcowych nie jest zapieczony prowadnice też ok. Jedyne co mi przychodzi do głowy to dosyć już zużyte klocki i tacza hamulcowa, ale czy one mogą mieć jakiś wpływ na odbijanie tego tłoczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro.pl - nie zebym komercyjny byl i pseudo reklame robil ale tam pare ogloszen widzialem :icon_mrgreen: ja mam listki zamontowane ale czy oryginalne nie wiem.. nie trzeba mieć przecież oryginałow

 

Temat sie przewijał juz pare razy, więc jak odblokować 6 bieg? tam od strony sprzęgła pod deklem przy tej gwiazdce coś może być? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemka jestem nowy i troszke neiznam sie na motocyklach ale wpadla mi oferta kmx 125 rocznik 98 przebieg okolo 30tys niestety nierejestrowany ani nie tlumaczone papiery.chlopak chce za niego 2800 wyglad wymaga troszke dopracowania co o tym myslicie warto cyz nie prosze o szybka odpowiedz dzieki.:Djak ktos bedzie mi mogl cos pwoeidziec pisac na forum lub na gg :D :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak oceniacie tego kmxa http://allegro.pl/item258074591_kawasaki_k..._zobaczyc_.html

Moze był go ktos ogladac ??? Bo podobno bity był ale nie wiem czy to prawda

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak oceniacie tego kmxa http://allegro.pl/item258074591_kawasaki_k..._zobaczyc_.html

Moze był go ktos ogladac ??? Bo podobno bity był ale nie wiem czy to prawda

 

 

Czy bity był nie wiem, ale że miał że tak powiem "poważniejsze" gleby to tak. Pierwsza oznaka: Na owiewce (tej przy baku) nie ma naklejek, więc pewnie coś się stało. Nie uwierze jeśli sprzedający powie że mu sie nie podobalo.. bo bez tej "okleiny" gorzej wyglada. Nastepne: Jeśli dobrze widze to stacyjka była zmieniana.. hmm czyżby przód lekko? No i te podnóżki.. każdy w inną strone. i z tej strony i z tej.. No i kierunki zmieniane. Cuż są to tylko moje domysły a tak naprawdę trzeba jechać i się przejechać zobaczyć i poczuć. I znów wyjdzie że jestem be i w ogóle ale ja mam zarejstrowanego i tez 98 rok do sprzedania... no i w najpiękniejszym malowaniu czyli zielone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej KMX: poprostu wyreguluj gaźnik :icon_evil: przeczyść filtr powietrza. Następnie sprawdź iskrę.

HellAxe: Tuż przy główce ramy, hmm może bardziej bliżej ramy po prawej stronie jest regulacja owej linki gazu, to może pomoże, jeśli nie sprawdź manetkę, przesmaruj. Jeśli dalej nic, to idąc od manetki, za regulacją po zdjęciu baku linka jest w takim pudełeczku gdzie rozchodzi się do gaźnika i do dozownika. Tam też przesmaruj, gdyż tam na sucho to chodzi. Jeśli dalej nic mialem taki przypadek ze przy skrecie mi dodawało gazu poprostu przyczyna to taka że tam gdzie jest ta regulacja to ona wchodziła jakby za owiewke, najlepiej aby przy skręcie w lewo i prawo pozostało to w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio odpalilem mojego KMX-a i niewiem czemu na wysokich obrotach przerywa(tydzien wczesniej wszystko bylo w porzadku), moze ktos wie czym to moze byc spowodowane??

 

Jesli ostatnio jezdziles po wodzie to sciagnij dekiel od magneta oraz sprobuj odpiac czujnik od nozki i zlaczyc na krotko, mialem taki sam objaw i to byly przyczyny (czujnik i woda na magnecie)

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...