Skocz do zawartości

MÓJ BRAT MIAL WYPDEK


pawela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie to najpierw

 

STARANOWAL I NAWYZYWAL

 

nie wiem jak mozna byc tak nieobiektywnym i na sile szukac sensacji!!! badania wykazaly ze moj brat byl trzezwy!!! naublizal sanitariuszom- a co na miejscu wypadku robili sanitariusze skoro przybyli na miejsce RATOWNICY MEDYCZNI stwierdzili ze byl NIEPRZYTOMNY!!! pisza ze ma 30 lat i urazy klatki i nog?? 24 letni brajdak ciezko tyral za granica kilka lat zeby kupic sobie wymarzona ALFE!!! po wypadku ma tylko zlamana szczeke i nos oraz podbite oko!! uratowaly o poduszki!!! dla brukowca wazniejszy jest slup oswietleniowy ktory przewrocil a nie ludzkie zycie!!!

 

a potem te komentarze... myslalem ze sie poplacze kiedy to czytalem. zapewne pisali to mistrzowie kierownicy ktorzy nigdy nie przkraczaja predkosci i nie wiedza co to poslizg... tacy sa super... a gdyby ich cos takiego spotkalo napewno kazaliby zrobic sobie to, czego zycza mojemu bratu...

 

Franek trzymaj sie!!! ZDROWIEJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli był trzeźwy, to sprawy może dochodzić na drodze Sądowej i jest prawie pewne, ze sprawę wygra. Nikt nie ma prawa osądzać drugiej osoby, do czasu udowodnienia winy przez niezawisły Sąd. Te słowa są chyba jasne.

 

 

Proponuję skontaktować się z redakcją i na drodze porozumienia dojść do ugody, nie żebym się śmiał, ale jeżeli (powtarzam !!!! jeżeli) był trzeźwy to zażądać odszkodowania.

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismaki w brukowcach rekrutują się spośród odpadów, które nie załapały się do roboty w bardziej prestiżowych pismach, i muszą w taki a nie inny sposób leczyć swoje kompleksy, odbijać sobie brak spełnienia zawodowego. A autorami anonimowych komentarzy (np. tych zamieszczanych pod artykułami traktującymi o motocyklistach) są zazwyczaj tchórzliwi frustraci, dla których Internet to jedyna szansa, żeby zaistnieć.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli policja ktora spisywala protokol ze zdarzenia nie stwierdzila ze kierowca pojazdu jest pod wplywem alkoholu, to dopierodol...cie tej gazecie.

1. znieslawienie

2. niezgodnosc z raportem policji

Ja bym poszedl do tej gazety i postawil sprawe jasno 10000tys zl za znieslawienie albo sie spotykamy w sadzie. Sprawe przegraja na wejsciu, rozprawa bedzie trwala tylko raz i gazeta pojdzie na psy. nie mozna dac sie pismakom. powodzenia.

 

niech brat wraca do zdrowia, kazdemu zdarzaja sie wypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moja ciotka wygrała swego czasu podobną sprawę w sądzie ... dostała jakoś tak 15 kpln ... nie odpuszczać pismakom.

Aaa to tu przy skrecie na północną? No to sie nie dziwie;] Wjeżdza się tylko na tysiąclecia i mozna puscic kierownice samochód sam pojedzie takie są koleiny:/. Pozdro Niech brejdak zdrowieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie też wała robili, jak miałem dzwona na moto. Ja byłem poszkodowany, nie jechałem szybko, dop. 60, a miałem 70 z groszem. Podali, że jechał nie wiadomo, z jaką nadświetlną, z czarnymi szybami… Normalnie waryjot – bo na motocyklu. Najciekawsze, że to w radiu tak nadawali, a prasa też bzdury pisała, że trup itp. Eh szkoda gadać. Macie szanse coś wydrzeć, to nie odpuszczać. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli był trzeźwy, to sprawy może dochodzić na drodze Sądowej i jest prawie pewne, ze sprawę wygra.

 

-no wlasnie nie jest pewne niestety... Z gazeta wcale nie jest tak latwo wygrac sprawe w sadzie. No, ale skoro ma adwokata to niech ten ostatni kombinuje-chyba lepszym rozwiazaniem jest ugoda -dobrze, ze nie chce odpuscic. Trzymam kciuki za zdrowie Twojego brata i wynik calej sprawy!

pzdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...