Skocz do zawartości

DO Krakosow i okolic


kogut001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj natchnołem się na ogłoszenie, I zawody motocykli terenowych w Wierzbanowej.

a oto plan imprezy:

26.05.2007 trening/zapisy od 14.00- 18.00

 

27.05.2007 zapisy od 9.00- 10.30 start o 12.00 miejsce: wyciag narciarski. Więcej informacji pod tel. 889 43 26 42

 

Kolejne zawody w naszej okolicy :bigrazz: i dobrze im więcej tym lepiej :biggrin:

 

A prpopos Gawron gratki :clap: Kolejny motocyklista z prawkiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj natchnołem się na ogłoszenie, I zawody motocykli terenowych w Wierzbanowej.

a oto plan imprezy:

26.05.2007 trening/zapisy od 14.00- 18.00

 

27.05.2007 zapisy od 9.00- 10.30 start o 12.00 miejsce: wyciag narciarski. Więcej informacji pod tel. 889 43 26 42

 

Kolejne zawody w naszej okolicy :bigrazz: i dobrze im więcej tym lepiej :buttrock:

 

A prpopos Gawron gratki :clap: Kolejny motocyklista z prawkiem :)

a masz moze jakis link do tego "natchnionego" ogłoszenia ?? :) w niedziele miałem jechac na moto i nie bardzo chce sie ruszac na jakas małą imprezke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz moze jakis link do tego "natchnionego" ogłoszenia ?? :buttrock: w niedziele miałem jechac na moto i nie bardzo chce sie ruszac na jakas małą imprezke :banghead:

 

Witam.

Niestety niemam, była tylko kartka wydrukowana z powyższymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Był ktoś ostatnio na tych zawodach w Wierzbanowej kolo Myslenic?? Bo wybieram sie w tą niedziele 10 Czerwca pooglądać :cool: Doznałem szoku jak usłyszałem ze wpisowe 45zł i w tym jest jeszcze kiełbaska :notworthy: Zawody podobno bardzo amatorskie więc kazdy moze pojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Benek z góry dzieki napisałem Ci adres na priv.

Narazie jestem w robocie szlajam sie po europie, bede w kraju przez 2 tyg od 7 lipca , kto chętny na całodobowe endurowanie sprawdzona trasa z Krk niebieskim szlakiem do Skomielnej potem czerwony przez Leśkowiec na góre Żar plus Kozubnik, traska wyszła mi ostatnio 8 godzin szaleństwa po lasach około 200km inna opcja dowolnie byle nie asfaltami w stronę Rożnowa jeszcze nie sprawdzane. Jeżdżę po szlakach tylko w tygodniu bo w weekend za dużo turystów i wtedy lepiej sie spotkać na Bodzowie lub Kryspinowie, ktoś chętny? Odpiszę w miarę dostępu do neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek z góry dzieki napisałem Ci adres na priv.

Narazie jestem w robocie szlajam sie po europie, bede w kraju przez 2 tyg od 7 lipca , kto chętny na całodobowe endurowanie sprawdzona trasa z Krk niebieskim szlakiem do Skomielnej potem czerwony przez Leśkowiec na góre Żar plus Kozubnik, traska wyszła mi ostatnio 8 godzin szaleństwa po lasach około 200km inna opcja dowolnie byle nie asfaltami w stronę Rożnowa jeszcze nie sprawdzane. Jeżdżę po szlakach tylko w tygodniu bo w weekend za dużo turystów i wtedy lepiej sie spotkać na Bodzowie lub Kryspinowie, ktoś chętny? Odpiszę w miarę dostępu do neta.

kurcze no ja bym chętnie pojechał na taką wycieczke tylko nie bardzo widze możliwość :/ mi bak paliwa starcza na ok 70km to musiałbym 3 razy tankować :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Ja bede w tą niedziele na bodzowie czyli 24.06.2007 :buttrock: Mysle ze o 12 bede juz napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly pomysl z tymi szlakami o ktorych mowil Mariusz, kto bylby jeszcze chetny na taki wyjazd? ja sie pisze jak tylko bede mial wolne w robocie:) moze sprzeta nie mam za lekkiego na takie wyprawy no ale moze dam rade:)

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś z akiraone (spotkalismy sie w zasadzie przypadkiem) i 6 innymi motorkami (znajomymi lub mniej) zrobiliśmy bardzo fajną i mega błotnistą traske :biggrin: kilka razy sie ostro wykompałem w błocku i kilka dialogów z glebą też było :biggrin: nie wiem ile to mogło byc kilometrów ale spaliłem cały bak i jeszcze kolega Kamil mi z 2,5l mieszanki z "kanistra" dał :)

 

oby takich pozytywnych wycieczek jak najwięcej :biggrin:

http://w2.bikepics.com/pics/2007%5C06%5C24...941904-full.jpg - dojechany przez obiektyw aparatu pod domem... :)

http://w2.bikepics.com/pics/2007%5C06%5C24...941901-full.jpg

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...