Skocz do zawartości

DO Krakosow i okolic


kogut001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gawron jesli mowisz prawde to tez sie zaczynam bac :wink: ale z drugiej strony jesli jest tak jak mowisz to moja DT miala 10KM a XT 20KM w porownaniu z zablokowana WR'ka

Wiem na bank ze EXC 450 ma zblokowana do celów homologacyjnych 25KM a EXC 200 2T ma 12KM :) to kumpel na zaklikach w salonie mi mowił. WR mająca 24KM ma znacznie wiekszy moment obrotowy niż Twoje poprzednie motorki. Z resztą moze sie nam uda spotkać w ten weekend to powiesz mi czy jest duzo mocnejszy a jak nie to napiszesz na forum bo jestem bardzo ciekaw jaka bedzie roznica :biggrin:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na bank ze EXC 450 ma zblokowana do celów homologacyjnych 25KM a EXC 200 2T ma 12KM :wink: to kumpel na zaklikach w salonie mi mowił. WR mająca 24KM ma znacznie wiekszy moment obrotowy niż Twoje poprzednie motorki. Z resztą moze sie nam uda spotkać w ten weekend to powiesz mi czy jest duzo mocnejszy a jak nie to napiszesz na forum bo jestem bardzo ciekaw jaka bedzie roznica ;)

 

No dobra Gawron, chyba miales racje :-) ...jak na poczatku ja dostalem tez, wydawala mi sie bardzo mocna (chodz wiedzialem ,ze jest zblokowana) ale z czasem sie przyzwyczailem i ostatnio mi mocy brakowalo. Dzisiaj udalo mi sie ja odebrac z pierwszego przegladu i po odblokowaniu :-) facet z seriwsu mial troszke problemow ze strojeniem jej na niskich obrotach (na jalowym gasla) ale udalo sie. Powiedzial tylko tak "potwor" :-) . No i chyba nie klamal przed tym jak ja wcisnalem na lawete, to oczywiscie przejechalem sie te 300m i jeden gaz zaczyna podnosic kolo dwa gaz zaczyna podnosic kolo trzy gaz zaczyna podnosic kolo UFFFFFFFfffff STOP :-) spocilem sie :rolleyes: . Do bryki ja i do domu, jutro musze na nia wyjsc nawet jak bedzie padalo tak jak dzisiaj ;) . Daj znac o ktorej bedziesz moze sie w koncu spotkamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie lało to kolo 11-12 dotre do bodzowia :crossy: ale to jutro rano potwierdze w temacie i jak bede jechał to napisze dokładnie co i jak :) bo jak narazie to jest nie zaciekawie na polu :notworthy:

 

Jeszcze 30 min temu slosce wygladało a teraz robi sie juz syf :/ mam czas od 11 i zobacze jak bedzie jak bedzie padało wiał itp to nie jade. A jak pojade to 12 jestem na bodzowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie lało to kolo 11-12 dotre do bodzowia :smile: ale to jutro rano potwierdze w temacie i jak bede jechał to napisze dokładnie co i jak :lalag: bo jak narazie to jest nie zaciekawie na polu :flesje:

 

Jeszcze 30 min temu slosce wygladało a teraz robi sie juz syf :/ mam czas od 11 i zobacze jak bedzie jak bedzie padało wiał itp to nie jade. A jak pojade to 12 jestem na bodzowie :)

 

 

eh Gawron wybrzydzasz :notworthy: ja jade pojezdzic Kryspinow i Bodzow pozdrawiam

 

jak nie bedzie lało to kolo 11-12 dotre do bodzowia :) ale to jutro rano potwierdze w temacie i jak bede jechał to napisze dokładnie co i jak :) bo jak narazie to jest nie zaciekawie na polu :lapad:

 

Jeszcze 30 min temu slosce wygladało a teraz robi sie juz syf :/ mam czas od 11 i zobacze jak bedzie jak bedzie padało wiał itp to nie jade. A jak pojade to 12 jestem na bodzowie :)

 

eh Gawron Gawron :-D lazy bitch :buttrock: i gdzies sie podzial ?...Twojego Tate poznalem a Ciebie to chyba nigdy nie spotkam hehe...

 

pozdrawiam i do przyszlego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Gawron wybrzydzasz :banghead: ja jade pojezdzic Kryspinow i Bodzow pozdrawiam

eh Gawron Gawron :-D lazy bitch :banghead: i gdzies sie podzial ?...Twojego Tate poznalem a Ciebie to chyba nigdy nie spotkam hehe...

 

pozdrawiam i do przyszlego weekendu

aaaaaaaaaa szkoda gadać :banghead: miało padac i jak byłem o 11 na polu cos tam mrzawiło to pojechałem do kumpla momóc mu w przygotowaniach z moto do sprzedazy i mnei szlag trafił jak cały czas ładna pogoda była :lapad: w przyszły weekend ide na uczelnie :evil: dramat... strasznie jestem na siebie zły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Gawron wybrzydzasz :notworthy: ja jade pojezdzic Kryspinow i Bodzow pozdrawiam

eh Gawron Gawron :-D lazy bitch :clap: i gdzies sie podzial ?...Twojego Tate poznalem a Ciebie to chyba nigdy nie spotkam hehe...

 

pozdrawiam i do przyszlego weekendu

 

Cos nic nie piszesz o wrazeniach z pierwszej jazdy odblokowana WRka. Chyba brak Gawrona w Bodzowie nie przycimil tych przezyc? :clap: To jak Ci sie teraz jezdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nic nie piszesz o wrazeniach z pierwszej jazdy odblokowana WRka. Chyba brak Gawrona w Bodzowie nie przycimil tych przezyc? :icon_mrgreen: To jak Ci sie teraz jezdzi?

HEHEHE nie ma Gawrona to nie ma jazdy.. nie ma przzyć... nic nie ma! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos nic nie piszesz o wrazeniach z pierwszej jazdy odblokowana WRka. Chyba brak Gawrona w Bodzowie nie przycimil tych przezyc? :buttrock: To jak Ci sie teraz jezdzi?

 

nie chwale sie bo do konca nie jestem zadowolony :icon_biggrin: ....do bani mam jednak wyregulowany gaznik albo zaplon bo cos nieprzyjemnie mi przerywa tak w 2/3 gazu i zaczyna go szarpac i lekko dlawic...no i laga zaczela cieknac :-( i to tak dosc konkretnie (znow wydatki eh-chyba ze przyjma to na gwarancji)...a jesli chodzi o moc hmm...powiem szczerze ,ze wydawalo mi sie ze jakos bardziej mna sponiewiera, dol jest taki sam jak byl wczesniej tylko gora znacznie sie poprawila (nic dziwnego jak roll gaz obraca sie teraz drugie tyle co wczesniej), ale idzie sie przyzwyczaic do tej diabelnej mocy :clap: .

 

eh zobaczymy sie w ten weekend to pogadamy...jak mi moto oddadza z serwisu

 

aaa przypomnialem sobie Satun :-) na oslonki chlodnic to late :-) swoja lewa tez zalatwilem hehehe...tzn lekko przestawilem w miejscu

Edytowane przez akiraone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chwale sie bo do konca nie jestem zadowolony :icon_biggrin: ....do bani mam jednak wyregulowany gaznik albo zaplon bo cos nieprzyjemnie mi przerywa tak w 2/3 gazu i zaczyna go szarpac i lekko dlawic...no i laga zaczela cieknac :-( i to tak dosc konkretnie (znow wydatki eh-chyba ze przyjma to na gwarancji)...a jesli chodzi o moc hmm...powiem szczerze ,ze wydawalo mi sie ze jakos bardziej mna sponiewiera, dol jest taki sam jak byl wczesniej tylko gora znacznie sie poprawila (nic dziwnego jak roll gaz obraca sie teraz drugie tyle co wczesniej), ale idzie sie przyzwyczaic do tej diabelnej mocy :clap: .

 

eh zobaczymy sie w ten weekend to pogadamy...jak mi moto oddadza z serwisu

 

aaa przypomnialem sobie Satun :-) na oslonki chlodnic to late :-) swoja lewa tez zalatwilem hehehe...tzn lekko przestawilem w miejscu

Mnie to sie cos wydaje ze zostały zdjęte blokady itp i motocykl dostaje znacznie za mało paliwa lub powietrza i go przylewa na srednich obrotach bo Przepustnice pewnie zostały te same. Pewnie była wkładka w przepustnicy w gaźniku no i jak napisałes rollgaz był też zblokowany więc to by pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to sie cos wydaje ze zostały zdjęte blokady itp i motocykl dostaje znacznie za mało paliwa lub powietrza i go przylewa na srednich obrotach bo Przepustnice pewnie zostały te same. Pewnie była wkładka w przepustnicy w gaźniku no i jak napisałes rollgaz był też zblokowany więc to by pasowało.

 

hhmmm...wkladka jaka wkladka o czyms takim nic nie slyszalem, facet zmienial iglice i dysze (i mieszal mieszal tymi dyszami bo na poczatku byly problemy z doregulowaniem go na niskich obrotach po prostu gasl).

 

jak go bralem z serwisu bylo cacy ale przejechalem sie prawie na zimnym silniku i nie cisnalem roll gazem tak ja w Bodzowie, a w weekend zonk jak byl juz rozgrzany zaczal przerywac na srednich obrotach idac w gore. Mysle ze to jest wina glownej dyszy (main jet) albo trzeba zmienic o zabek w dol na iglicy...zobaczymy mam nadzieje ze to tylko nie zaplon :-( ....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhmmm...wkladka jaka wkladka o czyms takim nic nie slyszalem, facet zmienial iglice i dysze (i mieszal mieszal tymi dyszami bo na poczatku byly problemy z doregulowaniem go na niskich obrotach po prostu gasl).

 

jak go bralem z serwisu bylo cacy ale przejechalem sie prawie na zimnym silniku i nie cisnalem roll gazem tak ja w Bodzowie, a w weekend zonk jak byl juz rozgrzany zaczal przerywac na srednich obrotach idac w gore. Mysle ze to jest wina glownej dyszy (main jet) albo trzeba zmienic o zabek w dol na iglicy...zobaczymy mam nadzieje ze to tylko nie zaplon :-( ....

 

pozdrawiam

 

Jak po rozgrzaniu sie dlawi to raczej go przylewa. A moze lepiej oddaj WR do Miska a nie do tych ridersow czy jak oni sie zwia.

 

Co do weekendu to chyba kiepsko bedzie z jazda u mnie bo wczoraj troche nadszarpnalem reke i boli no ale i tak sie zamierzam wybrac na moto. Tylko ze bede jezdzil jak paralityk :icon_mrgreen: Albo wezne 2 moto na przyczepke i pojade do kryspinowa uczyc dziewczyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do weekendu to chyba kiepsko bedzie z jazda u mnie bo wczoraj troche nadszarpnalem reke i boli no ale i tak sie zamierzam wybrac na moto. Tylko ze bede jezdzil jak paralityk :lalag:

 

Nie będziesz jedynym jeżdżącym na "pół gwizdka"

Ja też wpadnę w sobotę tylko niezbyt wcześnie bo nie jestem fanem wczesnego wstawania :icon_mrgreen: , a będę musiał się jeszcze z rana kopsnąć gdzieś do wypożyczalni po przyczepkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jutro 11 bodzów :biggrin:

 

 

EDIT 14:50

No co jest z wami "lazy bitch" :biggrin: kurna jak ja jezdze to wszyscy śpią!! Ładna pogoda a tu nikogo :biggrin: tylko jakieś mało rozmowne bufony na quadach w Kryspinowie.

Na koniec jazdy pojechałem własnie nad zalew i zrobiłem 5 kołek po trasie Husky Party (24 Kwiecień zawody) i zwariowałem! Zaschniete koleiny są tak wielkie ze masakra i o szybkiej jezdzie na wiekszośći odcinków nie ma raczej mowy :biggrin: Ale mimo wszystko myślę ze zawody bedą ciekawe :biggrin:

Pozdr!!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...