Skocz do zawartości

Aprilia rx 125 1998r.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupic w ta sobote aprilie rx 125 z 1998r. za 5400zł

W bardzo dobrym stanie, po kapitalnym remoncie silnika,nowe opony i cały układ napedowy.

Stan wizualny tez bardzo dobry.

Co o tym myslicie???? opłaca się za tą cene kupić??

Czy lepiej czegos innego poszukac, ale chyba w tej cenie to nic lepszego nie znajde.

 

Czekam na wasze wypowiedzi :bigrazz:

 

pozdr.

Edytowane przez ?ukasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupic w ta sobote aprilie rx 125 z 1998r. za 5400zł

W bardzo dobrym stanie, po kapitalnym remoncie silnika,nowe opony i cały układ napedowy.

Stan wizualny tez bardzo dobry.

Co o tym myslicie???? opłaca się za tą cene kupić??

Czy lepiej czegos innego poszukac, ale chyba w tej cenie to nic lepszego nie znajde.

 

Czekam na wasze wypowiedzi :bigrazz:

 

pozdr.

 

Jeśli widziałeś ten remont na własne oczy, albo sprzedający pozwoli ci zajrzeć do cylindra, tłoka i korby to się opłaca. W przeciwnym wypadku słowa "po remoncie" uznałbym z przymrużeniem oka :D .

 

P.S.

Jeśli to ta z allegro, to stała ona chyba na wiosnę też w ogłoszeniach i kilka osób ja z forum oglądało aż w końcu ktoś kupił. :biggrin: Ze zdjęcia ci powiem że miała jakiegoś dzwonka ponieważ plastiki ma od RXa 50, inne wcale nie można dopasować do ramy więc moim skromnym zdaniem coś z nią jest nie tak.

No i jeśli to ta, to dlaczego koleś, który niedawno kupił tak szybko chciałby sprzedać? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ta co byli odemnie sprawdzać(mnie nie było:/) Hmm, to była padlina, poprostu trzebabyło w nią sporo włożyć, no ale jeszcze Karol-Derbi był ją sprawdzać i okazało się to samo, ze niewarto, no ale daj jakies fotki albo cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta z allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125912285

Dzwoniłem do goscia mówił ze silnik jest po remoncie kapitalnym min.wstawiona tuleja zeliwna nowy tłok remont wyniusł go 1700zł i teraz jest na dotarciu.nowe opony i zestaw napedowy.I ze jest w stanie idealny,

Edytowane przez ?ukasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta z allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125912285

Dzwoniłem do goscia mówił ze silnik jest po remoncie kapitalnym min.wstawiona tuleja zeliwna nowy tłok remont wyniusł go 1700zł i teraz jest na dotarciu.nowe opony i zestaw napedowy.I ze jest w stanie idealny,

 

Niech pokaże ci fakture albo paragon na nowe części oraz te stare, które rzekomo wyjął.

Z resztą kto wkłada kupę kasy w motocykl i sprzedaje od razu po remoncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ostrożnym, ale nie można też przesadzać.

Inne plastiki to nie jest jakiś problem, bo upadki na enduro to chleb powszedni i czasem coś się złamać może, byle nie wygięło się to co nie powinno i to trzeba sprawdzić. Tak samo z malowaniem - moja rama też jest malowana i przez to moje moto wcale nie jest gorsze bo malowałem ją sam i to tylko dlatego że lakier był już mocno sfatygowany w niektórych miejsca i nieestetycznie wyglądał, a nie dlatego że był dzwon, prostowanie i inne straszne rzeczy. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba ta, którą byli odemnie oglądać, miejsce sie zgadza "KRAKÓW'' Ktos t tą ja kupił.

Ja bym uważał

 

 

P.S nie jestem do końca pewny ale chyba wahacz był spawany po stronie lewej, a tu tlko zdjęcia strony prawej(no ale nie jestem pewny gdzie to było) I widze chyba ze ma cos na silniku czerwone po stronie prawej, nie wiem czy to nie ten silikon czerwony

 

Więc lepiej uważac ;) :D ja bym sie w nią nie pakował, cos koles za szybko sprzedaje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...