Skocz do zawartości

Nowy nieoznakowany motocykl policyjny


Olek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba numery nic nam nie dadza, bo jesli nas wyprzedzi i nie zatrzyma to po co nam wiedziec, ze to pan policjant?

 

Ja uwazam, ze to sluszna inicjatywa. Moze troche pogoni kierowcow puszek oraz debili na motocyklach. Czytalem na preclach, ze ten policjant podjechac na swiatlach do kogos na moto i wypalil tekst w stylu: Jade za panem od 10 minut, zdal pan test, jest ok. Po czym odwinal manete i pognal sobie w sina dal. Predkosc motocykla zatrzymanego? Troche wieciej niz wymagane a policjant nie robil problemu.

Uwazam, iz dopoki nie bedzie lapal za 100km/h na drodze do 80km/h to jego misja jest sluszna i ja popieram.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że znamy nr rejestracyjne to nic nie da bo jak je juz zobaczymy to będzie za póżno. Nie oszukujmy sie kto jeżdzi normalnie to niema się czego bać a ludzie którzy będą jeżdzić dalej jak jeżdzą debilnie to niech sie na to ładuja zarówno motocykliści jak i katamarany, choć wolałbym żeby moto nie było albo było ich jak najmniej ale wiadomo jak jest.

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie kto jeżdzi normalnie to niema się czego bać a ludzie którzy będą jeżdzić dalej jak jeżdzą debilnie..

 

co to oznacza według Ciebie jeździć debilnie :rolleyes: 140-160 km/h na T.Siekierkowskiej, Toruńskiej to już debilnie czy jeszcze w normie :icon_biggrin:

 

i pytanie nr. 2 co to znaczy jeździć normalnie :bigrazz: 50 km/h - 60 km/h :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny motocykl dobrze, że ta Beema ściga piratów drogowych. Litwini to tak zapierdzielają w moich stronach, że ciągłe i po górę to normalka już się w sumie przyzwyczaiłem do takiego widoku jadąc do pracy lub z pracy. Na trasie Łomża - Rajgród jeździ codziennie tam i spowrotem cywilne mondeo nagrywają na kamerkę i też koszą szybkich kierowców.

Edytowane przez alfonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miłem okazje poznać tego Pana, a dokładniej jednego z nich, poniewż moto ma 3 kierowców.

 

hehehe a to wszystko przeze mnie :-)

 

mogłem nie proponować siekierkowskiego - szkoda tylko naszego "przodownika" 500zł i 10pkt - lipa jak ch*j

 

fiutki zjawiły się z nikąd - oczy trza mieć w tyłku

 

Piękny motocykl dobrze, że ta Beema ściga piratów drogowych. Litwini to tak zapierdzielają w moich stronach, że ciągłe i po górę to normalka już się w sumie przyzwyczaiłem do takiego widoku jadąc do pracy lub z pracy. Na trasie Łomża - Rajgród jeździ codziennie tam i spowrotem cywilne mondeo nagrywają na kamerkę i też koszą szybkich kierowców.

 

ciekawe czy ty nie przekraczasz 50km/h jeśli nie to gatuluję i masz u mnie medal z ziemniaka jeśli tak to twoje zdanie jest deko dziwne i życzę ci abyś terz kiedyś miał "swój dzień" z mondeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turek nie chodziło mi o prędkość tylko raczej o styl jazdy i nie mówie tu tylko o moto lecz również o katamaranach. Zgodzisz się chyba ze mna że jazda na siekierkowskim w nocy dajmy na to wspominane 140 czy 160 to nic ale jazda z taką predkościa w dzień w ruchu ulicznym to chyba przesada bynajmniej dla mnie. Zreszta nie sądze że mozna było by śmigać w dzień taką prędkościa bo zawsze jakiś ... znajdzie się na lewym pasie jadąc 70 czy 80 km/h. Kwestia normalności dla każdego będzie inna. Życzę tylko nam wszystkim niespotykania się z tym moto no chyba, że tylko w celach wymiany doświadczeń :)

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...