Skocz do zawartości

Kierowca samochodu umyślnie potrąca rowerzyste!!! - film


01kriters
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym zastosował coś z tej strony zamiast więzienia http://free.of.pl/w/wolyn/akt_020.html

 

a tak poważnie to nie ludzie tylko jacyś zwyrodnialce, nie powiem zwierzęta bo to obraza dla zwierząt.

mam tylko taką cichą nadzieje że jak go nasze prawo nie dorwie, to żeby drugi taki czubek jak on sam go potrącił. dla takiej ofiary to śmierć wydaje mi się mniej drastyczna niż kalectwo do końca życia przez takiego gnoja, bo takim człowiekiem rodzina jest skazana się opiekować co nie jest łatwe dla niej. nie mówić o ofierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee :o

 

Szpanik? Jakiś ku**a popis?.....głupich nie sieją w końcu czyz nie?.....meciek 124 dostał od tatusia i odwalił pierdo***c jeden numerek :/ w sumie nie wiadomo co się temu chłopakowi na rowerze stało....ale napewno był nieco poturbowany....

 

Teraz prosimy google o trace po numerze IP...jezeli jest prywatny trafi na jakiegoś dzieciaka neostrady TP powie policji gdzie co jak to go zgarną .... dowód jest...gożej że nie ma tważy gościa za kierownicą...tja gośćia...K***A Pier***ego Fi**a normalnie tylko conajmniej obić ;/ a co do stronki która podał wyżej Marcel...dla niego 50% z tego co tam było...te najokrutniejsze ;[...

 

 

(szyba leci dość łatwo...sam miałem przypadek że dziewczyny dwie pijane wlazły mi na droge jedna rozbiła głową szybe..(zostawiła troche bląd włosów w pęknieciach ;/) koszt szyby 30zł dziewczynom nic się nie stało dużego....ale to był wypadek :] a to jest jakieś po***ane idiotyczne ku****wo....:/) n

 

nie moge komentowac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.com/videoplay?docid=-5114978592900000317

Jestem ciekaw czy policja już się nim zajęła!!!!!

 

Same brzydkie słowa się cisną na usta, chciałbym tylko dorwać tego drania i to samo mu zrobić...

 

i ktoś jeszcze ma czelność zamieszczać to w sieci??

 

Kilka tygodni temu wyslalem tego linka na mail policyjny, ale nie dostalem zadnej odpowiedzi, takze trudno powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno być od razu kasowane, przecież to jest poniżej wszelkiej krytyki !

 

Dlaczego kasowane? Moze wlasnie dzieki temu filmowi uda sie namierzyc sprawce (jesli oczywiscie uciekl z miejsca wypadku, tego nie wiemy)

 

No i co z tego, że Metallicy...wstyd tylko przynosi...

Kretyn i dureń, kastrować takich i to na żywo!!!!!!!!!!

 

Paradoksalnie kastracja to by sie faktycznie przydala, jako kara kodeksowa. W koncu testosteron zamiast mozgu robi swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kasowane? Moze wlasnie dzieki temu filmowi uda sie namierzyc sprawce (jesli oczywiscie uciekl z miejsca wypadku, tego nie wiemy)

 

Jeżeli ktoś wszedł w posiadanie takiego materiału to powinien od razu dać to na policję, a nie wrzucać to na ogólnodostępny serwer. Chyba, że ktoś mógłby rozpoznać z niego sprawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że temu rowerzyście się nic poważniejszego nie stało a ten kierowca to szkoda słów bo po co sie denerwować. Jego szczęscie, że nie było tam któregoś z nas bo wtedy to chyba miałby cieżko dalej jechac a i jego pojazd mógłby miec problemy z poruszaniem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że Metallicy...wstyd tylko przynosi...

Kretyn i dureń, kastrować takich i to na żywo!!!!!!!!!!

oj czyżby freudowski problem zazdrości o penisa? u pani? ;)

a co z kobietami, które powoduja takie sytuacje może tak pasy cnoty do końca zycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...