Skocz do zawartości

Atakowanie schodów


Rekomendowane odpowiedzi

jak widze jakies ladne schodki, to az mnie korci zeby sie pod nie wdrapac.. najbardziej lubie jak sa ostre, dlugie i wysokie.

po prostu jak widze cos takiego, to musze je przyatakowac, zeby poczuc sie jak facet z jajami (bo to jest esencja mojej meskosci.. bez motocykla jestem nikim ;) JOKE!)

taki moze troche miejski lans.. wiem ze to wku**ia ludzi, dlatego czekam az wszyscy sobie przejda i bedziemy sam na sam - ja i ONE - wielkie, piekne, betonowe schody :biggrin:

 

moze sie wydawac, ze to glupie troche i szczeniackie, no ale co zrobic? jezdzic po schodach trzeba!

 

oczywiscie unikam jazdy w centrum miasta czy gdzies po jakichs osiedlach, blokowiskach (gdzie na sekunde przebiega 13 dzieciakow).

 

jezeli ktos jest z Olsztyna, to wie, jaka to jest frajda wjechac pod schody na górce Kortowskiej (w trakcie wakacji, bo w roku akademickim studentów tam jak mrówków).

 

tez macie takie ułańskie fantazje?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wjezdzalem po schodach ale nie po takich dlugich :biggrin: Moje mialy moze z 2m pod gorke i nie byly tak strome. Tragicznie sie nie podjezdza tylko kolo strasznie skacze i mozna sobie oponke zetrzec ;) Ale ogolnie frajda jest niesamowita (i widowisko) jak sie wjezdza schodami a pozniej zeskakuje z murku obok <lol> POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te schody na górce kortowskiej to prowadzą może w strone kościoła?A obok jest stadion?Pytam,bo niedawno byłem w olsztynie na obozie sportowym i miałem widok na górke,na ktorej stał kościoł,a w gore szły bardzo ładne schodki :biggrin:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te schody na górce kortowskiej to prowadzą może w strone kościoła?A obok jest stadion?Pytam,bo niedawno byłem w olsztynie na obozie sportowym i miałem widok na górke,na ktorej stał kościoł,a w gore szły bardzo ładne schodki ;)

 

DOKLADNIE TE ;)

fajna sztuka, co? :D

spoczko tez sie z nich zeskakuje, ale troche mi szkoda mojego klekotera do tego.. na jakims sx 125 by sie tam ladnie latalo

 

btw. byles na obozie sportowym? na jakim turnusie (termin)? wyporzyczaliscie moze sprzet wodny na przystani kortowskiej? bo akurat tam pracowalem do 18 sierpnia, wiec mogles widziec nawet mojego KLRa, bo zawsze stawialem go gdzies na parkingu

 

 

 

Schody sa fajne, lecz jak pomysle o oponach...

ch... z oponami, liczy sie frajda :biggrin:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w dniach 16-27 sierpnia w olsztynie,na przystani jakiejs byłem,ale niestety nie mogliśmy wypożyczać sprzętów ponieważ opiekunowie bali się o jakis wypadek,także posiedziałem z koleżanką na molo i napływane mieliśmy :biggrin: A szkoda,mogło być tak fajnie...Niestety nie widziałem nigdzie żadnego klr-a,jedynie ze 2 razy patrzyłem jak kolo przejeżdża na jakimś głośnym terenowcu koło akademikow,no i w pamięc zapadł mi typek na srebrym sportowym motorku(fazer czy cos takiego) ktory to regularnie co jakis czas dawał popisy na jednym kole koło domow studenckich,robiąc przy tym niemało hałasu ;)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody są fajne ale jak wdziałem jak chłopaki na cross country w łodzi przejeżdżają przez belki to sie załamałem coś pięknego jak niektórzy to robili

 

 

 

byś się przejechał na enduro pzm, tam są beleczki prawie na wysokość siedzenia :biggrin:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...