Skocz do zawartości

Zlot u Papy koło Ostródy 01-03.09.2006


66jarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wie coś o programie zlotu?

Wybieram się w sobotę z Olsztyna, ktoś jeszcze jedzie?

Np. ja się wybieram (w piątek z Warszawy). :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem jechac.. ale cholera mam egzamin poprawkowy w poniedzialek...

nawet nie wiem czy przyjade ktoregos dnia chociaz na 2h oblookac maszyny.. zasrana sesja

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe plan zlotu jesli mozna to tak nazwac nie istnieje,bardziej jest to spotkanie znajomych z regionu.Generalnie sa wieczorem konkursy,muzyka,jakas rozbierana pokraka czasem ale generalnie klimat robia ludzie ktorzy w wiekszosci sie znaja.Nie jest to taki typowy zlot choc nie wiem co mnei tam ciagnie bo Papa kosi wejsciowe jak za zboze dajac w sumie nic ;) hehe,nie no wiem kapele trzeba oplacic ale nie o to chodzi,ludzie fajni tam i sympatycznie no ,i w sumie jedna z ostatnich imprez wiec mozna puscic mu plazem chciwosc haha :D :biggrin:

 

p.s.

Olsen pijaku napijesz sie ze mna brudzia?

Bedzie Bruno i reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dowiedziałem, plan spotkania to brak planu ;)

Przewidziane są:

piątek - wieczorem koncert :biggrin: , karaoke, jakieś konkursy

sobota - śniadanie, wyjazd na plażę około 12-13-tej, tam konkursy, powrót do Piławek, konkursy, koncert.

W okolicach koncertów - panienki :D . Nie będzie parady, przejazd na plażę małymi grupkami, jedzenie we własnym zakresie.

Pobyt od piątku 30zł (ze znaczkiem), od soboty taniej prawdopodobnie 20zł (ze znaczkiem).

Tyle co się dowiedziałem.

 

Do zobaczenia. Narazie w Olsztynie pogoda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze 66jarek.Kurcze nigdy nie udalo mi sie dojechac na plaze i konkursy.Zawsze o tej porze krecilo mi sie jeszcze albo juz w glowie od bronka na sniadanie albo kolacje :-).Generalnie brykam tam juz dosc dlugo i wychodzi z tego sympatyczna,mila stypa ;-)

Edytowane przez Fabio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trudno nazwac to zlotem to bardziej spotkanie towarzyskie ;) Byłem rok temu i o 23 wiekszość rozeszła się do swoich domków... Chyba ok 1 wyłaczono muzykę, a jak kolega poprosił Papę :D o załączenie muzy to dostał odpowiedź, że juz późno, przyjechali znajomi i już cisza :biggrin: Hehehe Jeśli jechać tam to tylko z grupką dobrych znajomych i dobrze bawić się we własnym gronie inaczej szkoda czasu i paliwka... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szkoda mi 30 zl (a wlasciwie w sobote bylo 20 zl) zeby wejsc na 2 godziny, obejsc zlocik i popatrzec na motocykle (kilka sztuk chcialem zobaczyc w realu), co innego gdybym mial zostac na caly dzien. Ale okazalo sie ze bez problemu mozna zostawic motocykle przed brama i odwiedzic teren zlotu za free, co tez uczynilismy a bylo nas okolo 10 osob. Obejrzelismy konkurs wolnej jazdy i wrocilismy do domu.

 

Jak na te kilka godzin to bylo fajnie, glowna atrakcja byl gosciu "crazy frog" tak przynajmniej kazdy na niego wolal, konkretnie sie z niegu usmialem :biggrin: . No i gosciu latajacy R1 na kole tez dal czadu :cool: .

 

Za rok jade tam na 3 dni na rozpoczecie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...