Skocz do zawartości

A jednak sprzedałam kx'a 125


Rekomendowane odpowiedzi

echhh jeden dzień na allegro i juz nie ma - ale nie rozpaczam, teraz szukam fajnego enduraka - najlepiej jakąś 200-setkę lub 250-tkę :notworthy: i cena też niech będzie rozsądna.

 

Generalnie nie musi wyglądać ale musi jeździć - jeśli znajdziecie jakąś ciekawą ofertę - to dajcie znać

GG 42 36 736

 

nie bede kupowac nic na lapu capu - ale jak sie trafi okazja :notworthy:

 

allegro i inne internetowe gieldy sledze na bierzaco - najlepiej chcialabym jakies kawasaki - ale swojego wyboru uzasadnic nie potrafie :notworthy:

 

 

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 po miesiacu jazdy enduro ?? to moze kup od razu kilka kilo gipsu na zapas... a tak serio to na 250 ktora ma ponad 50 ps to nie bedziesz miala za duzo frajdy z jazdy bo to juz nie jest zabawka i trzeba umiec ja opanowac... no chyb ze 4 suw... klr czy cos?

Edytowane przez Marcin®
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echhh jeden dzień na allegro i juz nie ma - ale nie rozpaczam, teraz szukam fajnego enduraka - najlepiej jakąś 200-setkę lub 250-tkę :notworthy: i cena też niech będzie rozsądna.

 

Generalnie nie musi wyglądać ale musi jeździć - jeśli znajdziecie jakąś ciekawą ofertę - to dajcie znać

GG 42 36 736

 

nie bede kupowac nic na lapu capu - ale jak sie trafi okazja :notworthy:

 

allegro i inne internetowe gieldy sledze na bierzaco - najlepiej chcialabym jakies kawasaki - ale swojego wyboru uzasadnic nie potrafie :notworthy:

z gory dzieki za pomoc

 

 

mam akurat ćwiartkę do sprzedania http://allegro.pl/item124260580_ktm_exc_250_2t.html może Cię zaciekawi, po setce nie będziesz rozczarowana, aktualnie moc też jest do opanowania(ustawienie zaworów) tylko z rozsądkiem trzeba odkręcać :banghead:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą cwiartkę niestety mnie nie stac - ale dziekuje za propozycje

 

Szczerze mowiac to myslalam np o kmx 200,

 

np kawka 125 pociagnac szlo niezle - czulo sie ta moc

 

a np gdy juz ma sie tylko polowe tej mocy to nie ma az takiej frajdy - sama nie wiem co mam teraz wybrac :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze coś z 4T?

 

Jeśli chcesz mieć mocny, mało awaryjny sprzęt z dobrym zawieszeniem, jednocześnie tani w utrzymaniu to polecam:

Aprilia RX 125 (2T)

Kawasaki KLX 300 R (4T)

 

Nie jeździsz po torze więc wyczynowy motocykl nie jest ci potrzebny, a 250 w 2T może zrobić krzywdę. Nawet w lesie trudno wykorzystać jego moc, a koszty utrzymania są dość wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz cos koło 4-5tys to moze DR350?? super sprzet do lasu(na poczatek oczywiscie) znajomy ma dwie na sprzedaz czy nawet trzy :notworthy: spalanie na poziomie 4-6l/100km utrzymanie "prawie" zerowe no jedyna wada to troche duza waga ale idzie sie przyzwyczaic

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np KLX 250?

wazy 118 kg na sucho, moc ok 30 KM w 4T, to sie za szybko nie polamiesz.

zawias dobry.. pytanie czy finansowo dasz rade, bo to nie sa najtansze sprzety

 

jak nie to z calego serca polecam KLR 250 - waga 134 kg na sucho, moc 24KM po odblokowaniu. w terenie daje rade, goni 600-tki nawet :notworthy:

 

 

zapomnialem dodac:

XLR 250 Baja to tez wdzieczny motocykl, ma troche inna linie stylistyczna, ale technicznie to dobry motocykl. Enduroboj zachwala

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem przygode z crossikami w tym sezonie, jeżdze na yz 125, jest po remoncie silnika i chodzi niesamowicie, nawet nie chce próbować żadnych 250 bo z pewnością zrobiłbym sobie kuku :notworthy:) jeździłem na dt 125 przez jakiś czas ale w życiu bym nie wrócił spowrotem :notworthy:) sprzedałaś naprawde dobry sprzęt, na crossie da sie jeździć enduro bez problemu. Jesteś kobietą, więc łatwiej opanować lżejszy motor, nawet ewentualna wywrotka czy coś to łatwiej sie pozbierać, po kx jak wsiądziesz na enduro to z pewnością będzie niedosyt. A co kupisz to już twoja decyzja :notworthy:))))) nie wiem jaką kwotą dysponujesz więc ciężko doradzić za 8 tys już można coś w 4t z crossów fajnego kupić np yzf :banghead: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc odradzałbym RXa ponieważ jest on dość ciężki i są kłopoty z częściami, bo większość idzie z Włoch. Natomiast za tą cenę można mieć XLR 250 R, może nie jest dużo lżejsza, ale jest niższa, ma dobry zawias, pali mało a do enduro się nadaje, szczególnie z dobrymi przełożeniami.Kosztuje tyle, co starszy RX. A co do crossa 4T jak YZ-F.... Mnie odstrasza częsta zmiana oleju, zbyt częsta (mniej więcej co 5 moto godzin, a filtry po 10 moto godzinach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np KLX 250?

wazy 118 kg na sucho, moc ok 30 KM w 4T, to sie za szybko nie polamiesz.

zawias dobry.. pytanie czy finansowo dasz rade, bo to nie sa najtansze sprzety

 

jak nie to z calego serca polecam KLR 250 - waga 134 kg na sucho, moc 24KM po odblokowaniu. w terenie daje rade, goni 600-tki nawet :notworthy:

zapomnialem dodac:

XLR 250 Baja to tez wdzieczny motocykl, ma troche inna linie stylistyczna, ale technicznie to dobry motocykl. Enduroboj zachwala

Dziwne dane masz. bo ja swojego KLXa wazyłem i z połową paliwa ważył 116kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym rxa polecił - bo jest lekki i poręczny (może tylko mój :biggrin: ), a jak by jeszcze na polinim był

....poleciłbym dla kogoś komu nie przeszkadza charakter 2T (na szczęście cross to nie jest).

Ogólnie jazda rxem daje przypływ adrenaliny, jak się go umiejętnie wykorzystuje, a o to chyba chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...