Skocz do zawartości

Prawko


art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze z przymrużeniem oka patrzyłem na tematy mówiące o tym, że co poniektórzy zdali prawko. Zawsze kończyło sie kilkoma gratulacjami (od tych co lubią nabijać posty). Jedna dziś zupełnie inaczej spojrzałem na tego typu tematy. Ponieważ....

 

 

SAM ZDAŁEM PRAWO JAZDY !

 

Nawet nie wiecie jak sie dzisiaj ciesze! Zdawałem Na kategorie A i B. Na teorii zrobiłem 1 błąd. Potem czekałem na plac na motocykl i... wywołano mnie w tym samy czasie na samochód. Więc szybko pobiegłem wyjasnić całą sprawę. Egzaminator okazał się baaardzo wporzadku i wszystko za mnie załatwił (oprócz zdania oczywiście ;)) W obliczu zaistniałej sytuacji zrobiłem bez kolejki i bezproblemowo plac manewrowy na motocykl. No i tutaj też było troche śmiechu. Przepchnąłem motocykl kilka metrów, wsiadam i ostra przygazówka :buttrock: wszyscy obserwujący wielkie oczy i między sobą ... a ten co szaleje, co on robi... (wiem bo mój ojciec był ze mną i mi opowiadał). Oczywiście moim zamiarem nie było popisywanie sie tylko sprawdzenie jak motocykl wkręca się na obroty, czy manetka ma jakiś luz, itp. Zawsze lepiej sprawdzić to w ten sposób niż zdziwic się na łuku ósemki. Reszta poszła bezproblemowo. Miałem tylko problem ze znalezieniem luzu. Potem samochód. Tutaj egzaminator okazł sie naprawde wporządku. Żeby nie przedłużać postu powiem, że wszystko powtarzał kilka razy i w efekcie powiedział mi, że popełniłem 2 pojedyncze błędy. Raz włączłem za szybko kierunkowskaz i drugi raz jechałem troszke za szybko. Na koniec dodal że są to kosmetyczne błędy i uważa, że z łatwością poradze sobie w ruchu miejskim. :biggrin: Wracam i czekam na egzamin praktyczny na mieście na motocyklu. Pan egzaminator lekko wkurzony (sam nie wiem czym) dał mi kamizeleczkę i kask "tornado" :crossy: Wyechaliśmy na miasto i po ... 5 minutach byłem spowrotem. Usłyszałem, że egzamin przebiegł pozytywnie i mam sie zgłosić po prawko za 2 tygodnie.

 

Pięknie prawda ;) :biggrin: :biggrin:

 

Szkoda tylko, że sprzedałem etkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje!!! Znakomicie, że tak dobrze sobie ze wszystkim poradziłeś (proszę w wolnej chwili przez moment przytrzymać kciuki i za moje prawko :biggrin: ). Teraz odkładaj kasę na nową masztnę, śmigaj i z umiarem zostawiaj wszystkich w tyle, a przede wszystkim własne, negatywne myśli (jeśli takowe się pojawią), bo tylko motocykl ma taką moc :biggrin: . Dla mnie to coś niesamowitego!

Powodzenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz włączłem za szybko kierunkowskaz i drugi raz jechałem troszke za szybko. Na koniec dodal że są to kosmetyczne błędy[...]

 

po 1 gratulacje,

po 2gie - za szybko wlaczyc to blad? po prostu wczesniej sygnalizujesz zamiar skretu,

po 3cie - "jechales troszke za szybko " - i to na egzaminie- i instruktor mowi,ze to kosmetyczny blad ??? co to za instruktor???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Egzaminator okazał się baaardzo wporzadku i wszystko za mnie załatwił (oprócz zdania oczywiście :buttrock:)

 

Tylko winni sie tlumacza :biggrin:

 

A tak powaznie to gratulacje :biggrin:

Powiedz jeszcze, czy moto bylo ok? Czy trup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi o co najczęściej egzaminatorzy przypie*dalaja sie na egzaminie? oczywiscie chodzi mi o prawko na samochod bo nie wiem czy bede zdawał na A, na razie nie mam pojazdu :buttrock:

 

Pozdro

Przem

 

 

Niestety mogą sie przypier**lić za wszysko co im się podoba,za to że zupa była za słona,albo że teściowa przyjechała w odwiedziny. :biggrin: :biggrin:

 

To już zależy na kogo trafisz.

Edytowane przez Ahmed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 gratulacje,

po 2gie - za szybko wlaczyc to blad? po prostu wczesniej sygnalizujesz zamiar skretu,

po 3cie - "jechales troszke za szybko " - i to na egzaminie- i instruktor mowi,ze to kosmetyczny blad ??? co to za instruktor???

 

Ograniczenie było do 50 ja jechałem 54- 55 km/h uważasz że to jakiś kosmiczny błąd? i to na dodatek przez 10-15 sekund (droga prowadziła w dół wielkiej skarpy i nie chciałem hamować.)

 

Kirunek wrzuciłem za szybko i przez chwilkę można by pomyśleć że skręcam w bramę która tam była :biggrin: ale to dosłowni kilka sekund.

 

 

Nie instruktor tylko egzaminator :biggrin:

 

Tylko winni sie tlumacza ;)

 

A tak powaznie to gratulacje :crossy:

Powiedz jeszcze, czy moto bylo ok? Czy trup?

 

Moto 235 tys przejechane :buttrock: tak 50 na 50 troche trup ale nie było tragicznie :biggrin:

Edytowane przez art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jak narazie tylko WORD w Lublinie ma negatywną opinię.

1,5 miesiąca oczekiwania na egzamin (nie wiem czy u was też tak jest) a na egzaminie pretensje o wszystko.

Wiem że mozna nie umiec jeździc ale mój brejdak cioteczny który niezdał wczoraj 2 raz naprawde ma telent do jazdy a oblał.Tłumaczenie egzaminatora to niewłączenie kierunku w odpowiednim momencie.Czyli przepis zależny od interpretacji egzaminatora a ze w tym przypadku był to kawał sqr****** to tak wyszło. Pozatym zdawalnosc w Lubelskim wynosi 10 %... Mój ojciec jest instruktorem nauki jazdy i wczoraj wrócił strasznie zbulwersowany gdyż razem ze wszystkimi instruktorami z lublina złożyli podanie do WORDU z wyjasnieniem dlaczego jest taka małą zdawalnosc. Na wczorajszym spotkaniu z egzaminatorami usłyszeli odpowiedź......Bo nie umiecie szkolic...paranoja:/

Na szczescie mam to za sobą i panowie egzaminatorzy moga mi naskoczyc;)

Pozdrawiam ich serdecznie;)

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje :biggrin:

Zdawałeś w Gdańsku ? Gdzie mniej więcej jeździłeś ?

Mnie to czeka 22 września, również kategoria A i B mam nadzieje że i mi uda się podobnie jak Tobie :buttrock:

Miałbym do Ciebie wielką prośbe - mógłbyś mi opisać wszystko dokładnie - co i jak (szczególnie na kat. A) ? Na PW :biggrin: please :biggrin:

pzdr

Edytowane przez Luuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...