Skocz do zawartości

Dosyć głupie pytanie...


Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam opinie ze jak motocykl jest ciezszy o 15kg to wystarczy byc silniejszym i wtedy w niczym to nie przeszkadza.

 

moca po DT'tce bedziesz oszolomiony napewno bo to jednak 3 razy tyle :biggrin: .

 

jezeli chodzi o dzwiek XLR'y to na pelnym przelocie to po prostu miod! ryk silnika niczym nie ustepuje 400 czy 600 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam opinie ze jak motocykl jest ciezszy o 15kg to wystarczy byc silniejszym i wtedy w niczym to nie przeszkadza.

 

moca po DT'tce bedziesz oszolomiony napewno bo to jednak 3 razy tyle :biggrin: .

 

jezeli chodzi o dzwiek XLR'y to na pelnym przelocie to po prostu miod! ryk silnika niczym nie ustepuje 400 czy 600 :buttrock:

co do 600 nie dorowna xlkom 600 z naszego teamu :biggrin: ale napewno lepszy niz tego mojego okropnego przycietego wydechu 2t 80ccm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale 10 km nagle do 30 z hakiem i jeszcze ... nie wiem czy 130 wobec mojej dt-tki to duzo musze ja zwazyc :biggrin:

 

 

ja sie z 4 KM przezucilem na 33 i 0 problemow :biggrin: a teraz zbieram na R6

 

ps. pierwsze slysze, zeby ktos sie przy zakupie moto sugerowal dzwiekiem <lol>

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. przecież wydech można łatwo i szybko zmienić. Ja w DRce miałem założonego Sebringa i dzwięk był ładniejszy niż w EXC 400.

Taaaaaa, koledzy. parę miesięcy temu zajeżdżam na tor za Auchan w Gdańsku, słucham-i myślę sobie, jakaś CRF`a ostro idzie, na pewno 450!!!. Slucham, słucham i...Zza zakrętu wyjeżdża chłopak na tym amerykańskim wynalazku 110 ccm na malutkich kółkach. Cha, cha, wydech normalnie nie do odróżnienia od rasowego traktora 4T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram bramke nr 1... czyli bajke :notworthy: lżejsza, tyle samo mocy... przepiękne lampy ( te :notworthy: czy ) ehh super motorek... tylko ciezko ja zlapac... ale na wiosne dopiero zaczniemy szukac wiec do wiosny sie jeszcze miejmy nadzieje jakies pojawia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...