Skocz do zawartości

Stoopie na MBX-sie


Damiano_2013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hamulcy

HAMULCÓW a nie hamulcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ciekawy pomysł z tą przeróbką :)

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ja na mojej mb mam to zrobic ? JEchalem 20 km/h i dalem po przednim podskoczylem z podnozkow, to mnie 5 cm nad ziemie podnioslo :biggrin:. Jak nacisne na przedni nawet przy 80 km/h to ani o cm nie podniesie :).

 

 

 

musisz uzyc balansu ciala, trzeba sie jakby "wychylic" za motor, bardzo wazna jest, tez praca no a konkretnie kolan, nie wiem jak to wytlumaczyc :D

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ten hamulec jest taki mocny to dupa blada, jakby Ci coś na drodze wyjechało, a ty byś chciał wyhamować.

 

 

Wtedy moga byc problemy zeby utrzymac sie w siodle. Do tej pory jeszcze nie zdawalem sobie sprawy z mocy tego ukladu hamulcowego dopiero dzis sie przekonalem co mam zamontowane przy przednim kole jak bez wiekszego wysilku robilem stoopie z pasazerem wtedy sie przekonalem co te hamulce potrafia. Ale coraz lepiej je wyczowam i coraz berdziej sa przwidywalne i czynie postepy potrafie juz przejechac pare metrow na przednim kole :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie moc ukladu hamulcowego nie ma tutaj duzego znaczenia... I ja i qmpel mamy heble przednie zylety i to nie pomaga :/ Wcisniesz tylko mocno hamulec to kolo przednie sie zatrzyma i zostawi slad na asfacie... Tutaj potrzebna jest tez i technika - wychylenie sie do przodu, umiejetne wcisniecie owego hamulca. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie sila uklady hamulowego ma spore znaczenie jesli masz mocne haulce to nie muszisz sie sprzesowac do przodu motocykla przynajmniej ja tak mam. A samo wcisniecie klami do konca nie postawi na przednim kole wlasnie wtedy kolo sie zablokuje tak jak pisales nalezy najpierw wcisnac klamke delikatnie zeby "wbic" przednie zawieszenie dopier wtedy nacisnac na klamke mocniej ( ale nie tak zeby kolo sie zablokowalo) i mamy tylek w gorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki postaram sie zrobic w najblizszym czasie z filmem moze byc problem ale zobaczymy.

zygizz stanac na przednim kole to nie problem to zrobisz nawet na bebnie ale przejechanie kilku metrow na nim to to juz cos.

 

A tutaj sa zdjecia juz gotowego ukladu hamulcowego:

http://img242.imageshack.us/my.php?image=z...hamulcw1th7.jpg

http://img205.imageshack.us/my.php?image=z...hamulcw2sf4.jpg

http://img177.imageshack.us/my.php?image=z...hamulcw3fy2.jpg

 

Sa slabej jakoscie bo robilem je telefonem i jeszcze to slonce a moze to wina tego ze zdjecia sa robione tuz po myciu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...