Skocz do zawartości

Gaźnik do Junaka


stasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze myślałem, że GM26U1 to GM26U1 i nic wiecej

 

witam

proszę o jakiś aktualny link, bo ciekawi mnie ta dyskusja a strona podana wcześniej nie otwiera się.

uprzejmie proszę także o ... Panie Stasiu ... wciąż czekam na info, takie czy inne ale proszę o odpis.

Lucack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że GM26U1 to GM26U1 i nic wiecej

 

witam

proszę o jakiś aktualny link, bo ciekawi mnie ta dyskusja a strona podana wcześniej nie otwiera się.

uprzejmie proszę także o ... Panie Stasiu ... wciąż czekam na info, takie czy inne ale proszę o odpis.

Lucack

 

 

Hey'a

 

Link jest jak najbardziej aktualny, tylko co jakis czas ruscy atakuja JP i go blokuja. Moderator chyba aktualnie bawi na poligonie, wiec trzeba poczekac az wroci i wyrzuci ruska stonke ze strony :biggrin:

 

kooba73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gaznik od Gazeli a junak rózni sie srednica gardziela z tego co pamietam. Jak by co mozna zmierzyc ja mam gaznik od gazel wiec służe pomoca

 

 

 

Obawiam się, że to chyba nie to.

W obu motocyklach średnica gardzieli powinna mieć chyba 26 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to roznica jest w wielkosci dysz i "usmiechu" przepustnicy. W ktoryms z nich ten usmiech jest wiekszy, ale nie pamietam czy w Junaku czy w Gazeli.

Zapisz sie na Dzikiego Junaka i wszystko ci wyjasnia.

Jeszcze dla wyjasnienia od odpowiedniego ksztaltu "usmiechu" zalezy przejscie z wolnych na wyzsze obroty.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja złożyłem pegaza z tzw. "śmieci" kupiłem gaźnik z WSK 175 w super stanie, zmieniłem dysze na orginalną Junakowską 140, włożyłem nową przepustnice Junakową (35stopni) i moto chodzi super. Większość orginalnych gaźników 26U1 jest bardzo mocno wyekspolatowana i ciężko dostać w dobrym stanie (a ostatnio ) za rozsądne pieniądze.

 

Zobaczcie stronke:

http://www.junak.net/gaznik.htm

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wg kogoś nie jest junakowy bo boli go że tyle kosztował.

ale przecież nikt nie kazał nikomu tyle za niego zapłacić, co nie?

może gdybym sie nie wnerwił to gaźnik poszedłby za pół tej ceny.

może wtedy nie byłoby w ogóle tej dyskusji.

pozdrawiam Lucack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...