Skocz do zawartości

dragstar 650 drgania


barteksax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Stałem się szczęśliwym posiadaczem draga.

 

Ale mam pytanko (może tendencyjne)?

 

 

W zakresie średnich obrotów na każdym biegu przez chwilę odczuwam lekkie szorstkie lub surowe drgania.

Czy to ewenement czy standart w 650?

tak myśle że to są może drgania wału, ale nie jestem pewien.

 

pozdr B-)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj...

Potwierdzam w moim eqzemplarzu podobny objaw... też mnie zastanawiał swego czasu.... po oględzinach serwisowych wyeliminowałem takie przyczyny jak sprzęgło czy olej... Widocznie ten typ tak ma... może to faktycznie wał ...

 

Może ktoś bardziej zgłębił tenże objaw?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drgania w dragu to normalka, tak ma i akurat ja go za to cenie bo jego surowosc powoduje ze czuje jak zyje pode mna. Podobnie ma sie rzecz ze swistem na 5 biegu przy jezdzie ze zbyt mala jak na ten bieg predkoscia. co do utrudnionej zmiany na 2 u mnie wystepuje to tylko jesli zapinam bieg powyzej 20km/h. Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie drgania powoduje wał , ale dla pewności sprawdz czy nie masz luźnych szprych w tylnim kole , właśnie w 650 potrafią się popuszczać , ja tak miałem .Na niektórych szprychach wyczuwalny był luz gdy ruszało się palcami . Wcześniej tak myślałem że drgania to norma , po złapaniu gumy wyszło szydło z worka ;) , naciągnięcie luźnych szprych i wywarzenie i od razu było inaczej .

PS .Potrzebuje 12 ćwieków okrągłych , może ktoś ma zbędne ????

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...