Skocz do zawartości

Pirat straci prawo jazdy


kzabor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do trzech razy sztuka, ale co gdy za czwartm wypłynie ta nauka, wtedy będzie za późno, wkładaj głowe w pętle, WAŻNE SĄ ZASADY, CZYM GŁUPSZE TYM LEPSZE!!!

 

Sory, nic mądrzejszego nie przyszło mi do głowy na ten temat, ja jedynie jestem małym, drobnym piracikiem :flesje:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Policja będzie się czaić tam, gdzie miesiąc temu zmieniono nawierznię, skończyły się roboty drogowe i zostały nieusunięte znaki "ograniczenie prędkości do 30km/h" i zabiorą prawo jazdy temu co jedzie 65km/h

Dziwi mnie łatwość z jaką takie populistyczne hasełka znajdują poklask na tym forum.

pozdr

 

A mnie nie :flesje: Niektórzy lubią kręcić bat na własną dupę i następnie drzeć mordę że boli.

Głupota nie boli więc głosi się te durnoty łatwo i bezboleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że policja powinna przede wszystkim pomagać w utrzymaniu sprawności i bezpieczeństwa w ruchu drogowym a nie tylko karać za wykroczenia.

 

Zgadzam się.

 

Na zachodzie gros pracy policji to kierowanie ruchem, pilnowanie porządku w miejscach o czasowo zmienionej organizacji ruchu itp.

 

Jednak nie zapominajmy, że na tym samym zachodzie kary za wykroczenia są zazwyczaj na tyle wysokie, a równocześnie ich egzekucja sprawna, że jak jest ograniczenie 100 km/h to tylko samochody na polskich blachach biorą się za wyprzedzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, zabiorą prawko gostkowi, który nie stwarzając bezpośredniego zagrożenia na Puławskiej jechał 110 km/h, a baba, która spowodowała uszczerbek na zdrowiu Greeda, dostanie mandat 300 zł? Jak dla mnie to totalna bzdura.

Poza tym, jak już moi Przedmówcy słusznie zauważyli, zwiększy się łapownictwo, a ludzie nic sobie nie będą robić z orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Jak myślicie, ilu takich się znajdzie, którzy stwierdzą, że skoro prawko im odebrano, to i tak już nie mają wiele do stracenia, więc szkoda kasy na powrót taryfą z suto zakrapianej imprezy? :flesje:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Jednak nie zapominajmy, że na tym samym zachodzie kary za wykroczenia są zazwyczaj na tyle wysokie, a równocześnie ich egzekucja sprawna, że jak jest ograniczenie 100 km/h to tylko samochody na polskich blachach biorą się za wyprzedzanie.

To już jest inna para kaloszy. Tam generalnie ludzie bardziej szanują prawo. Bo prawo to państwo, które na zachodzie jest szanowane przez swoich obywateli. U nas prawo stanowili przez lata zaborcy, po wojnie komuchy i w ten sposób państwo stało się wrogiem obywatela.

 

Czyli co, zabiorą prawko gostkowi, który nie stwarzając bezpośredniego zagrożenia na Puławskiej jechał 110 km/h, a baba, która spowodowała uszczerbek na zdrowiu Greeda, dostanie mandat 300 zł? Jak dla mnie to totalna bzdura.

No, mniej więcej do tego się to sprowadza. Dlatego też mówię, że to idiotyzm.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak problemu nie rozwiąże bo tacy ludzie będą jeździć bez prawka.

Sam mam takich znajomych. Przygotowany w kieszeni tysiączek, na wypadek gdyby został bez prawka zatrzymany.

Mają kasę - mogą wszystko.

 

Dokładnie tak jest. Dlatego wydaje mi się że skoro rąk takim nie można obcinać (bo służą do czegoś więcej niż do prowadzenia pojazdów :flesje: ), to chociaż obowiązkowy przepadek pojazdu ilekroć byłby prowadzony bez odpowiednich uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysl bez sensu, zeby nie powiedziec debilny. W miejscu gdzie jest ograniczenie do 20km/h ktos bedzie jechal 41km/h i traci prawko ;) :flesje: co za bezsens. A moze wprowadza indywidaualne ograniczenia dla poszczegolnych samochodow, bo dla przykladu droga hamowania na suchej nawierzchni Mercedesa SLR wynosi 28.1m, a duzego Fiata 40m- z tego wniosek ze Mercedes moze jezdzic szbyciej bo i tak zdazy wyhamowac, a jesli chodzi o ograniczenia predkosci przed zakretami to tez powinny byc conajmniej 2 ograniczenia - dla samochodow z ESP (elektronicznym systemem kontroli trakcji) i dla samochodow bez ESP. I tak mozna w nieskonczonosc wyliczac............... Boze co sie w tej Polsce dzieje ....:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysl bez sensu, zeby nie powiedziec debilny. W miejscu gdzie jest ograniczenie do 20km/h ktos bedzie jechal 41km/h i traci prawko ;) :flesje: co za bezsens. A moze wprowadza indywidaualne ograniczenia dla poszczegolnych samochodow, bo dla przykladu droga hamowania na suchej nawierzchni Mercedesa SLR wynosi 28.1m, a duzego Fiata 40m- z tego wniosek ze Mercedes moze jezdzic szbyciej bo i tak zdazy wyhamowac, a jesli chodzi o ograniczenia predkosci przed zakretami to tez powinny byc conajmniej 2 ograniczenia - dla samochodow z ESP (elektronicznym systemem kontroli trakcji) i dla samochodow bez ESP. I tak mozna w nieskonczonosc wyliczac............... Boze co sie w tej Polsce dzieje ....:/

 

 

ograniczenia przed zakrętami traktuję jako informację o kącie pod jakim jest zakręt ;) ale najgorzej jest jak w szczerym polu jest zakręt i 50kmh, a za zakrętem stoją pały (jest taki zakręt na drodze hrub-werbkowice :cool: stary tam już zapłacił kiedyś...) Mój DZIADEK! laguną przez ten zakręt lajtowo przejeżdza 120kmh

a żeby było ciekawiej to przy przepisowych 50kmh np. JA na NSR niemal jestem ściągany do środka zakrętu przez wyprofilowanie...

uff.. troche zeszło ze mnie złości na ograniczenia (zamiast informacji) na zakrętach :)

Edytowane przez Kilvov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupota i juz. To bedzie kolejny argument zeby nie zatrzymac sie do kontroli tylko odkrecic jeszcze wiecej i po sprawie. Wiedzac ze zatrzymaja mi prawko nie zastanawialbym sie czy sie zatrzymac czy nie. Jaja sobie normalnie robia. Niech sie wezma troche za tiry co spychaja wszystkich z drogi.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...