Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie TAK.

Myślę, że jest to właściwy kierunek działania.

Dopracowanie całości stylistyki i dbałość o detal w połączeniu z nowoczesną technologią.

 

 

Moim zdaniem , to taka przejściówka w odpowiedzi na duze pojemności konkurencji , powiekszony na maxa silnik z Wild Stara więc tej nowoczesnej technologi nie moge sie doszukać, przyłączam się do wszystkich ,któym sie nie podoba wydech i przedni błotnik (taki nie pies ni wydra mogliby sie zdecydowac ,cruiser czy powercruiser).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ten system przepustnic w wydechu - po cholerę to komu? Pewnie wymiana tłumika możliwa jest tylko w serwisie i na oryginalny akcesoryjny. ale parametry silnika niezłe 100 KM to juz można troszkę pojeździć ;)

 

100 KM to i owszem ale w USA a nie w pierdo***ych warunkach europejskich.

Dla EU jest jedynie 90 KM no i dźwięk według norm eurokratów krojony (czytaj :flesje: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka maszynka ładna ,parę detali do poprawek lub wymiany .Czy komus sie podoba czy tez nie jest rzecza gustu w motocyklu liczy sie chyba funkcjonalnośc a na ten temat sie nie wypowiadam ,nie smigałem nie wiem ,nie mam zdania.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka maszynka ładna ,parę detali do poprawek lub wymiany .Czy komus sie podoba czy tez nie jest rzecza gustu w motocyklu liczy sie chyba funkcjonalnośc a na ten temat sie nie wypowiadam ,nie smigałem nie wiem ,nie mam zdania.Pozdrawiam.

 

Funkcjonalnośc, to i owszem, ale nie od dzisiaj wiadomo, że: "piękne moto lepiej jeździ" (vide: częsta natychmiast odczuwalna "poprawa" osiagów moto po zmianie wydechów na akcesoryjne :biggrin: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 KM to i owszem ale w USA a nie w pierdo***ych warunkach europejskich.

Dla EU jest jedynie 90 KM no i dźwięk według norm eurokratów krojony (czytaj :biggrin: ).

 

 

Ostatnio czytałem w jakimś czasopiśmie motoryzacyjnym o mocach silników , i są różnice w sposobie przeprowadzenia tych pomiarów ,z oceanem mierzą moc silnika nieobciążonego osprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...