Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Soft, na ile km wystarcza Ci przednia opona ? Ja swoją już po 12 tyś. musiałem wymienić bo zrobił się slick (Dunlop). Strasznie szybko przód leci moim zdaniem. Być może z powodu dużej masy motocykla i tego że większość z tych km zrobiłem z pełnym obciążeniem. Trochę mnie to zaskoczyło bo na Dragu opony trzymały znacznie dłużej (co najmniej 2 x).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz na komplecie D251 ponad 21 tys. Przód naząbkowało i zbiera z boków, a tył już nie ma środkowego paska ;) jeszcze ze 2 tygodnie pociągne i wymiana na nowe.

 

Brat na Warriorze na Marathonkach ma zrobione 27 kkm :) na przyszły sezon pewnie zawitają takie u mnie, tylko, że tył w rozmiarze 200/55/17 wtedy pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przód wymieniłem przy 12kkm. tył jeszcze oryginał teraz mam ponad 16kkm. i pewnie tył da radę ale na drugi sezon zmieniam tył bo to nawet czasowo za stara ta opona będzie Dunlop D251 z 2007r. Jak często sprawdzacie ciśnienie w oponach i jakie wartości macie? Ostatnio podjechałem żeby sprawdzić to gość się mnie pyta ile ma być :ohmy: :banghead: i dał 2.8 przód i 3,0 na tył. Wydaje mi się że to trochę dużo :wink: Ile powinno być :icon_question:

Edytowane przez XV 1900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc 2,5 przod i 2,8 tył tak przynamiej jest na tabliczce w motorze :rolleyes:

 

i bez znaczenia czy masz pasażera czy sam :wink:

 

dzisiaj sprawdziłem nakrętkę w kole pasowym ponieważ mam Roadlinera z 2006

ale wszystko ok zagięte blaszki i jeszcze narysowana kreska na nakrętce

także już sie nie denerwuje i lece pomykać dalej

pozdrawiam gryzomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często sprawdzacie ciśnienie w oponach i jakie wartości macie? Ostatnio podjechałem żeby sprawdzić to gość się mnie pyta ile ma być :ohmy: :banghead: i dał 2.8 przód i 3,0 na tył. Wydaje mi się że to trochę dużo :wink: Ile powinno być :icon_question:

Jak nie masz instrukcji użytkownika, to pod siedzeniem kierowcy powinieneś mieć przyklejoną nalepkę. Jest na niej m.in. informacja dotycząca ciśnienia w oponach (są to wartości które podaje gryzomir). Na Twoim miejscu spuścił bym powietrze do prawidłowego poziomu, bo większe ciśnienie = większe "bicia" na naszych pięknych drogach. Owe bicia będzie bardziej odczuwała chociażby główka ramy, amortyzatory.

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko.Po przejechaniu 5km albo 50 km kiedy motocykl jest wyłaczony nastepuje stukańie w różnych czesciach silnika rozumiem że jest gorący i metal pracuje stygnie i tak dalej. Ale mi chodzi o taka sytułacje po wylączeniu silńika słychać wyrażńie stuki regularńie co 1 sekunde przez około 4 5 minut.Po tym czasie wszystko pomalu zańika chyba wydobywa śie ten dzwięk okolo 1 metra od końca wydechu w stronę silnika. Czy jest to powod do Zmartwienia??? . Prosze o poradę Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja maszyna jest ubrana w oponki Metzeler Marathon przód 130/70R18 63H tył 210/50R17 78W

 

Jak Ci się jeździ na szerszym tylnym laćku? Jak w zakrętach? Teraz co prawda mam kupione nowe D251, które czekają na założenie, ale następne może by wpadłu ME Marathony... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru dużo nie miąłem na takim laczku przypłynęła a co do jazdy samemu czy z plecaczkiem jazda ok w zakrętach czasami jakby tyłam chciałby uciec dlatego wchodzę wolniej ale taki laczek wygląd super na drugi sezon będę musiał pomyśleć o nowym kupuje ten sam trochę cena na dziś 820 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalny rozmiar też jest w podobnej cenie. Głównie mi o zakręty chodzi, Czasami przywale podestami jak się zapomne, a normalny rozmiar (jak ma dobry bieżnik) to idzie jak po sznurku :) mam sezon na zebranie opinii od ludzi co mają szersze Metzelery, bo nie ukruwam, że ta opona jest fajniejsza niż D251...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...