Skocz do zawartości

Yamaha Midnight Star (Roadliner, Stratoliner)


johny
 Udostępnij

Midnight Star  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam jako:

    • ładna
      201
    • brzydka
      34
    • nie mam zdania
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie są dwie rurki :) jedna większa druga mniejsza ;) teraz mi się przypomniało. Wystarczy zabrać kumpla do garażu i dać mu browara, żeby potrzymał bak i już nie musisz się obawiać o wylanie paliwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że filtr powietrza można zmienić bez odpinania przewodów paliwowych od baku? Są na tyle długie żeby bak podnieść? Ale do wymiany świec ten numer już chyba nie przejcie? Jakoś głupio rozwiązali to w tym motorze. W drag starze był świetny dostęp i do filtra powietrza, i do świec, bez demontowania czegokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tak pomyślałem, ja mam takie małe ściski "stolarskie", klamry w zupełności wystarczą do przewodów a nie zniszczą gumy

jak tylko przyjdą świece to się zabiorę

 

jak z tym filtrem jest inny niż KN bo ja nie znalazłem.... bede musiał poszukać może gdzieś odnajde w czeluściach garażu płyny do mycia filtra, które kiedyś miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr wielokrotnego użytku np. firmy K&N można myć nawet płynem do mycia naczyń, lub podobny detergentem.Ważne że by go nie dmuchać,musi sam wyschnąć.Po wyschnięciu nawilżyć olejem do filtrów.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oprocz tego ... kto mi podkupił lightbar z allegro :)! !!!!!! ( był za 900 i nim zdążyłem... to ktos za pobraniem ....)

 

to nie ja :-)

ale właśnie wczoraj odebrałem swoje lightbary (z za wielkiej wody). No i pomyślalem sobie, że miło spędzę czas w garażu montując je sobie.

No i nie wyszło. Na ten moment mam sytuację taką, że świecą mi kierunki, ale lightbary i co gorsza lampa ni h...

Zrobiło się póżno i nie chciałem dociekać o co chodzi, zostawiłem to sobie na dzisiaj. Ale i tak mi to chodzi cały czas po głowie. Niby nic wielkiego, przeciągnąć kable, podłączyć do jedynego wolnego "gniazda" i co? i nie świeci. Zobaczymy jak to się dzisiaj skończy.

I jeszcze w kwesti kierunkowskazów. Chciałbym wyeliminować "ciągłe świecenie". Pewnie wystarczy odciąć jeden z trzech kabelków. Jeden kierunek ma kable w kolorze czarny/brązowy/niebieski, drugi czarny/brązowy/zielony. Czy ktoś wie, które kable należy "urąbać"? Zawsze będzie można do tego dojść metodą prób i błędów, ale jeśli ktoś to już robił dlaczego nie skorzystać z doświadczeń

Edytowane przez Borewit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dałes za light bar ? w usa ? a lepiej juz na miejscu ?

 

1250 zł. Kupowałem na allegro od człowieka, który specjalizuje się w imporcie dodatków do Yamaszki z usa. Kupiłem u niego kilka innych gadżetów m.in. wydechy

Edytowane przez Borewit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I którą metodę wybrałeś? Wylewałeś paliwo, czy zawołałeś kolege do trzymania baku? :) Jestem ciekaw, bo kiedyś też będę wymieniał filtr i świece i nie wiem czy mam się zaopatrzyć w kanister czy browara dla kolegi :)

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem zacisk a potem bak na boku ( oczywiście na kocyku) żaden to problem...

 

 

taki posiadam :

 

http://stanley.irma.pl/11448/scisk-stolarski-automatyczny-maly.htm

 

na przyszłość uważam ze najlepszą metodą jest po prostu wypalenie paliwa az do rezerwy która jest poniżej i kłopot z głowy

 

PANIE I PANOWIE :)

 

OTO INSTRUKCJA

 

 

a tu czesc 2

 

Edytowane przez G.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...