Skocz do zawartości

Tworzenie crossa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest syf, w tym nie ma nic nie zdrowego, gainery to nie są sterydy itp tylko białko w mniejszym stopniu węglowodany i kilka innych rzeczy. Kiedyś miałem takie podejście jak Ty ale jak poszedłem z tym do LEKARZA RODZINNEGO sie zapytać czy to szkodzi powiedział że jak najbardziej można to brać.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tego typu białka odrzywki itp nie sa szkodliwe :wink:

zysio cos nam tu sciemniasz :wink: tak sie cieszyłes z tej RX a teraz nagle ze feee :wink: ja rozumiem mogłbys sie przestraszyć 525 SX czy cos takiego ale mając 17 lat nie dawac sobie rady z 125 :flesje: znam gosci któży maja po 160cm wzrostu a na CR 125 smigaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za mały i za słaby" - Bzdura totalna, nie ma takiej opcji. Dobra dieta + ćwiczenia = 20kg w 6 miesięcy. Same ćwiczenia nie dają masy, dieta to podstawa (białka, węglowodany) także www.sfd.pl ułuż sobie diete według tamtych tematów, wrzuć na tamto forum a inni ocenią. Do tego gainery, później kreatyna i Pudzian sie chowa. Teraz waże 71kg a ważyłem 48kg. Na twoim miejscu nie rezygnowałbym z mocy na rzecz jakiś pierdopędów. P.S jeżeli zacząłeś ćwiczyć to nie przestawaj, ja jak ważyłem 62kg przestałem ćwiczyć i te 9kg odbijają sie teraz na wyglądzie.

 

wciskasz chłopakowi gówno do głowy i organizmu, słyszałes o czyms taim jak uwarunkowania genetyczne i zdrowy rozwój organizmu??? A to ze wazyłes 48 a wazsz 71 to samo mówi za siebie ze jestes bardzo smiesznym gosciem

 

i tak apropo wiesz co to znaczy w ogóle trening?? i przygotowanie fizyczne??, bo jak dla mnie nie jestes nawet macantem tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź sie odpierdol ode mnie - sam jesteś śmieszny

A to ze wazyłes 48 a wazsz 71 to samo mówi za siebie ze jestes bardzo smiesznym gosciem
To miała być inteligentna przysrywka? Nic dziwnego że ci nie wyszła. Kończe temat i nie pisz nic wiecej, nawet sie nie wysilaj bo olewam ciebie i to co napiszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...