Skocz do zawartości

wyscig w Brnie


doctor46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, kochani potrzebuje Waszej pomocy, a dokladnie szukam osoby, ktora podczas wyscigu w Brnie, a wlasciwie tuz po ostatnim okrazeniu zarejestrowala kamera lub zrobila zdjecia Rossiego palacego gume. Bardzo mi na tym zalezy, gdyz jestem jedna z osob ktorej udalo sie wskoczyc na tor i podbiec do Rossiego podczas palenia gumy. Jezeli macie jakies materialy z tego zdarzenia bardzo prosze o kontakt lub przeslanie tych materialow mailem [email protected]. Pozdrawiam wszystkich, czekam na odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha człowieku, widziałem Ciebie na Tele-bimie... cały sektor się uśmiał jak ochrona zaczęła Ciebie gonić a ty przed nią uciekałeś...

 

Gratuluje odwagi ;)

 

pzdr.

 

ps. napisz jak to się skończylo ?? złapali Ciebie czy udało Ci się uciec??

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha człowieku, widziałem Ciebie na Tele-bimie... cały sektor się uśmiał jak ochrona zaczęła Ciebie gonić a ty przed nią uciekałeś...

 

Gratuluje odwagi :icon_twisted:

 

pzdr.

 

ps. napisz jak to się skończylo ?? złapali Ciebie czy udało Ci się uciec??

 

Dzieki, a tak to sie skonczylo ze udalo nam sie uciec. Bylem tam razem z bratem i tylko jego zarejestrowaly kamery Eurosportu-to wlasnie mam nagrane, ale szukam nagrania gdzie ja calowalem Rossiego w kask na torze, zaraz po moim bracie!

 

 

To było też widać w Europorcie ;) Nagraj sobie relację i będziesz miał, heheheee. Gratuluję jaj.

pzdr

Dzieki, dzieki - to mam nagrane, niestety na tym nagraniu jest moj brat, ja wkroczylem w akcje zaraz po nim, calowalem Rossiego w kask. Rozgrywalismy te akcje z bratem, hahaha dobre co?Polacy gora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując Maria - widział to Wrocław i Jelenia Góra, Żywiec, Wa-wa, żywiec itd... słowem, wszyscy co byli w naszej bandzie na sektorze G ;) tylko skąd wiadomo, że to Wy? :icon_twisted: Bo troche tam osób wybiegło z tego co kojaze :icon_arrow:

 

pzdr

Edytowane przez Kamel-WGJG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :P Brawa dla Ciebie i brata :D

I to jeszcze koleś z mojego miasta hehehehe :clap: Gratulacje :P

dzieki za gratulacje,zaluje,ze tak krotko moglem byc przy Rossim.pozdro

 

haha tez cie widzialem na telebimie.. z reszta ekipy lalismy ze to pewnie polak .. no i prosze.... :icon_arrow:

szacuuuunnnnn :icon_arrow: :banghead:

dzieki,szkoda tylko,ze pokazali pierwsze palenie gumy,bo jest tam tylko moj brat,ja dobiglem zaraz po nim.

 

Cytując Maria - widział to Wrocław i Jelenia Góra, Żywiec, Wa-wa, żywiec itd... słowem, wszyscy co byli w naszej bandzie na sektorze G :clap: tylko skąd wiadomo, że to Wy? :eek: Bo troche tam osób wybiegło z tego co kojaze ;)

 

pzdr

do Rossiego,tuz po ostatnim okrazeniu,dobiegly tylko dwie osoby,ja i brat,uciekalismy przed ochrona,ale udalo sie.duzo osob wybieglo na prosta start-meta.

 

A OD RAZU KRZYCZAŁEM, ŻE TO MUSIAŁ BYĆ POLAK

 

Nienawidze naszego rządu i całego debilizmu który steruje tym krajem, ale właśnie za takie akcje jestem dumny z tego, że jestem POLAKIEM ;)

 

SZACUN JAK BYK

podpisuje sie pod tym co powiedziales,jedynie z tego moge byc dumny,ze udalo mi sie dotknac Rossiego,jestem z tego powodu szczesliwy!!!!

 

buahahahaha SZACUN !!

dzieki,dzieki!!!!!!

 

W swietle ostatnich plotek o doktorku wolałbym się do tego nie przyznawać :icon_twisted: :D :icon_arrow:

 

Hehe, dobra akcja, gratulejszyn...

wiem o co ci chodzi,ale ze mna wszystko jest ok!!!pozdro.

 

brawo! masz pamiatke na cale zycie.

no wlasnie,nie mam pamiatki,bo kamera eurosportu pokazala tylko brata,a mnie juz nie,dlatego szukam kogos kto zarejestrowal to jak bylem przy Rossim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...