Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

ELO

 

tak sie sklada ze jestem szczesliwym posiadaczem husqvarny CR 125. [...] pozniej wrzuce zdjecia mojego motorka.

No to czekamy :( .

Ja też mam Huskę z tego rocznika więc tym bardziej jestem zainteresowany. Dziś pofatyguję się z aparatem do mojej to może też coś popstrykam i wrzucę np. na Bikepics. A jutro może coś pośmigam wreszcie bo już miesiąc dochodzi jak ją kupiłem a jazdy jak na lekarstwo :) .

 

Pzdr. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myslicie o husce WR 360 94r Ze zepsutym modulem.sprawa wyglada tak ze moto nawet tydzien jak postoiii to pali od pierwszego kopa ale jak sie moduł zagrzeje to gasnie i nie ma iskry,ale iskra z motoplatu wychodzi ale przez modul juz nie.Wiec wychodzi na to ze modul zepsuty(wszystko inne sprawdzone, motoplat itd) jak moto ostygnie to znowu zapali i jak sie zagrzeje to gasnie. Moto jets mega zadbane zero luzu silnik chodzi jak burza ze ro luzu na wale itd.Cena 3,5 koła. Modul mozna kupic kosztuje 90 Euro, do moto są papiery. Mysle ze warta tej ceny.. co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy :( .

Ja też mam Huskę z tego rocznika więc tym bardziej jestem zainteresowany. Dziś pofatyguję się z aparatem do mojej to może też coś popstrykam i wrzucę np. na Bikepics. A jutro może coś pośmigam wreszcie bo już miesiąc dochodzi jak ją kupiłem a jazdy jak na lekarstwo :icon_razz: .

 

Pzdr. :flesje:

 

 

no to sie doczekales

 

 

http://www.bikepics.com/members/pyku/04cr125/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamsel:

Chłopie, fundamentalne pytanie: do czego to ma Ci slużyć?

Każda pojemność jest dobra na konkretne zastosowania, tyle ze nikt jeszcze nei wie do czego ma moto Ci służyć, jakie masz doświadczenie, oczekiwania etc.

Nie dziw się że nikt Ci nie odpowiedział na takie pytanie.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor :icon_biggrin: powiedzmy że moto ma być wyłącznie w teren take hard enduro 0 asfaltu i a nie chce crossa, no i padło na huske. Powiedz mi czym sie rózni te od tc.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Huski po 2000roku były naprawdę ładne(swoje się chwali :D ).Ale te nowsze to poprostu cudeńka.Mają swój styl...ale i tak wybrałbym KTMa :cool: ...kwestia późniejszej odsprzedaży.

 

Jedyne co nie zabardzo mi przypadło do gustu w tych nowych Huskach to:

pojemność zbiornika paliwa [l]: 7,2

???????Moim zdaniem jak na model Enduro to trochę mało.Co prawda 4T dużo mniej pali od 2T ale te 10L w enduro powinno być...przecież nie musisz zawsze lać po korek.A gdy wypadnie dalsza trasa w nieznanym terenie to jednak te 2,8L więcej może czasem uratować skóre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co myslicie o husce WR 360 94r Ze zepsutym modulem.sprawa wyglada tak ze moto nawet tydzien jak postoiii to pali od pierwszego kopa ale jak sie moduł zagrzeje to gasnie i nie ma iskry,ale iskra z motoplatu wychodzi ale przez modul juz nie.Wiec wychodzi na to ze modul zepsuty(wszystko inne sprawdzone, motoplat itd) jak moto ostygnie to znowu zapali i jak sie zagrzeje to gasnie. Moto jets mega zadbane zero luzu silnik chodzi jak burza ze ro luzu na wale itd.Cena 3,5 koła. Modul mozna kupic kosztuje 90 Euro, do moto są papiery. Mysle ze warta tej ceny.. co o tym myslicie?

 

Powtarzam pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...