Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz sprzedawac, huska te 610 to niezly siekacz a Ty chcesz takie cos sprzedawac :icon_biggrin: . Mateusz nie wiem , nie ma opcji zeby nie jezdzila, napewno to jest jakis szczegol, nie wiem , nie znam sie za bardzo na 4taktkach , ale jak moja cz odpalalem po remoncie to przez tydzien zadagac mi nie chciala. Dopiero zagadalem jak odwrotnie kabelki od cewki podlaczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mozliwe ze jest to wina swiecy ?? Bo wydaje mi sie ze nie mozliwe?? A moze spaliła sie ta cewka w tym nowym zapłonie i nie działa przyspieszenie zapłonu ?? Bo mi tak ogniem pluje ze nie idzie:(( A regulowałem na wszystkie mozliwosci:/ No ale z drugiej strony wg Lampy stroboskopowej wychodzi ze zapłon jest ok :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tez tak mialem nie wiem czemu :/ Jechalem sobie normalnie i nagle rpzestal sie wkrecac na wyzsze obroty. Jak wolno wracocilem do domu qmpel mowil ze mi tez ogien lecial z rury :/ Odstawilem moto i stwierdzilem ze albo swieca albo gaznik (mam zle wyregulowany). Nastepnego dnia moto chodzilo normalnie :| Nie wiem co z nim bylo ale teraz jest OK. A u ciebie caly czas jeszcze strzela?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem dzisiaj oglądac ta huske http://moto.allegro.pl/item139337926_husqvarna_wr_360.html

z zewnatrz jak to wyczyn tu zadrapany i takie ogólne podczas ekspoatacji, jak sie okazało to widziałem to huske w akcji przed naprawa to bylo jeszcze i gośc nieźle na niej posuwał :wink: Nie było dzisiaj właściciela tej huski tylko jego kolega i co do ceny to się nie ugadaliśmy ale coś napewno spuści z tych 6000 tysiakow i jeszcze daje dwie nowe oponki. Co o tym sadziciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem :icon_biggrin: I żyje :icon_rolleyes: Na koło idzie za lekkim pociagnięciem gazu mocy to ma ,,troszke" Jade jeszcze raz w poniedziałek z mechanikiem żeby go dokładnie oglądnął i wtedy zaopadnie decyzja czy bedzie stać u mnie pod domem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestorwana jest?

6 tysięcy to drogo. 5 to cena bardziej odpowiednia. Wiadomo że nicasil i tłok są drogie ale fura jest z 1994 roku. Czyli innymi słowy stara.

Najdroższe są chyba 250, setki trochę tańsze ale powyżej 300 cena znów spada bo nie ma za dużo chętnych na takie wrażenia. 500 można pół darmo wziąć.

Jakiś czas temu furę lucasa, nowszą, w zajebistym stanie można było kupić taniej niż ta 360 (lucas miał 250 wr) (chyba tajemnic żadnych nie zdradzam bo na allegro była wystawiona :banghead: ) Jeśli ta huska ma rejestrację i jest w igła stanie to weź ją stargowawszy jakieś 5 stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem dzisiaj u właściciela tej huski. Przez telefon mi w piatek powiedział 6000 tysiaków dzisiaj zajezdzam a tu cena wzrosłą do 6500 :eek: a co się jeszcze okazało to rok 93 a nie 94 jak było w opisie. Odpuściłem sobie ten motorek za tą cene to kupi coś lepszego i młodszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz moge dac ci numer do goscia, który sprowadza motocykle i mieszka w mojej okolicy. Jak byłem u niego oglądać Suzuki to miał Pieknego KTMa, albo to był EXC 360 ablo 380, już niepamiętam. Bardzo fajnie sie prezentował, nie odpalał przy mnie, ale juz pare osob mówiło, że gość jest wporządku i zawsze to KTM, a nie husqvarna :eek: Nie wiem który rok i nic nie wiem, ale możesz zadzwonic :) Jak chcesz ten numer to na PW.

Czemu koleś zmienil cene huski? Za ta cene to ja też bym odpuścił :P

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu koleś zmienil cene huski? Za ta cene to ja też bym odpuścił :banghead:

 

Mówił,że za dużo do niego włożył, ale po dzisiejszych dokładniejszych oględzinach to jego stan techniczny okreslam na dostata+ brakowało sruby mocującej silnik od dołu jedna laga chodziła jak chciała, tylny zacisk był przykręcony na jedną śrube a hamulca z tyłu w ogóle nie było, a śruby w tym motocyklu nie było dwóch takich samych, na dobry początek trzeba było by min 1000 włożyć żeby nie było starchu tym jeździć. Jedyne co dobre w tym bylo to silnik, ale co mi po silniku jak reszta nie nadawała się do normalnej jazdy.

I dlatego sobie odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...