Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

ale jest dużo tańsza od EXC :) będę musiał się nad tym porządnie zastanowić..

bierz 2t tym to można dopiero polatać:D

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

właśnie wystawiłem zbędne mi pohuskowe (głównie TE610) graty na allegro:

http://www.allegro.pl/search.php?string=hu...59239&country=1

Żeby nie był to całkiem spam to służę radą jeśli chodzi o ten model.

Z pierwszą zasadniczą na czele - nie kupować.

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

właśnie wystawiłem zbędne mi pohuskowe (głównie TE610) graty na allegro:

http://www.allegro.pl/search.php?string=hu...59239&country=1

Żeby nie był to całkiem spam to służę radą jeśli chodzi o ten model.

Z pierwszą zasadniczą na czele - nie kupować.

 

pozdrawiam, Adam

Mało takich jak Ty :biggrin: swojego nie zachwala hahahaha :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało takich jak Ty :biggrin: swojego nie zachwala hahahaha :biggrin:

 

po prostu przestrzegam przed kupowaniem motocykli tej marki, jak już ktoś ma - to aukcje mogą mu się bardzo przydać ;)

Przecież nie będę ludziom polecał kijowych sprzętów tylko po to, żeby łatwiej się części pozbyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu przestrzegam przed kupowaniem motocykli tej marki, jak już ktoś ma - to aukcje mogą mu się bardzo przydać ;)

Przecież nie będę ludziom polecał kijowych sprzętów tylko po to, żeby łatwiej się części pozbyć.

pisał kolega że chodzi głównie o 610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli 610 i pochodne (350,410,610e tzw. dual). Z racji posiadania (statycznie) i rozsprzedawania takiego sprzęta przez 2 lata nawiązałem sporo znajomości i miałem okazję wielu ciekawych rzeczy się dowiedzieć, których kwintesencję podałem kilka postów wyżej.

Faktycznie sprzęty z rodziny 2t i DOHC to już zupełnie inne konstrukcje i na ich temat się nie wypowiadam bo nie miałem styczności.

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mam pytanie do posiadaczy TE 570.

Do tej pory jezdzilem DR350. Sprzet praktycznie nie do zakatowania, oprocz dolewek oleju totalnie bezobslugowy :)

Zastanawiam się nad kupnem TE 570 (2003r) - interesują mnie opinie o tym motocyklu.

Jak wygląda awaryjność tego modelu, dostępność części eksploatacyjnych, jak się prowadzi i rozwija moc

 

pozdrawiam, Dżanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam mam pytanie do posiadaczy te 610 z 99r bez pompy oleju , Co idzie ta rurką z dołu silnika na środek karterów u góry pod cylinder ?? wraca nią olej czy idzie nią olej i smaruje wał PROSZĘ O SZYBKĄ ODP.

 

Nią jest zasysany (przez podciśnienie generowane przez tłok idący do góry) olej z karterów, który przez śrubę-dyszkę na końcu przewodu pluje na stopę korbowodu.

Olej wraca kanałem w lewym karterze przez zaworek (membrankę) jednokierunkowy.

 

pzdr, Adam

 

P.S. Jeśli myślisz o zakupie takiego moto to szczerze radzę - odpuść, szkoda kasy.

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nią jest zasysany (przez podciśnienie generowane przez tłok idący do góry) olej z karterów, który przez śrubę-dyszkę na końcu przewodu pluje na stopę korbowodu.

Olej wraca kanałem w lewym karterze przez zaworek (membrankę) jednokierunkowy.

 

pzdr, Adam

 

P.S. Jeśli myślisz o zakupie takiego moto to szczerze radzę - odpuść, szkoda kasy.

ok dzieki za odp motor juz nabyłem zrobiłem remont wymiana korby tłoka i motor cieszko pali;/ niewiem co jest grane co mam robic... i tym wezem nie leci olej jak ja pale albo gasze to dziwnie syczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...