Skocz do zawartości

"Sokół Wędrowny"


Banitka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś, w jednym z zamkniętych tematów o Hayabus'ie napisał

 

"Moto niebanalne, nieszablonowe, moto drogie i szpanarskie. Kupują je ludzie z kasą by się pokazać, i ci, którzy kilka lat ciułają, by Hayabusę kupić, i się na niej pokazać. "

 

I jest nie dlatego, by się na niej pokazać - zależy kto czego od motocykla oczekuje.

W sumie nie lubię jeździć z "wariatami" jako "plecak" - a wczoraj miałam doskonały tego przykład, jadąc z kolegą wręcz slalomem między samochodami. Chyba jeszcze nigdy nie bolały mnie tak ręce :icon_exclaim:

 

Zgodzę się, że jest to naprawdę ciekawy motocykl. Akurat tak się składa, że ten spełnia chyba nasze oczekiwania - jako kierowcy i pasażera.

 

Kierowca faktycznie "kawał chłopa", więc na innych motorach niemalże wyglądał "dziwnie", więc gabarytowo do siebie pasują. Dla mnie jako pasażera - motor jest bardzo wygodny. Miałam okazję jechać choćby R1 - i jazdy po mieście do miłych nie zaliczam.

 

Pewnie wiele też zależy od kierowcy, jednak samo tylne siedzisko oceniam na :icon_exclaim:

 

Nie mamy kupy kasy, ani też nie ciułamy - i wcale nie chcemy się pokazywać - no jak się jedzie to siłą rzeczy widać, co widać :icon_exclaim: jednak spełniło się kolejne marzenie.

 

Kiedyś faktycznie, bo ze dwa lata temu - na jednym z forum, napisano o swoim marzeniu, zdjęcie właśnie przedstawiało Hayabusę - a teraz po dwóch latach marzenie się spełniło i dla mnie piękna w całej swej okazałości stoi w garażu (choć ponoć o gustach się nie dyskutuje).

 

 

I nie jest tak, że rzucamy kasą na lewo i prawo, nie jest tak, że zasuwamy od rana do wieczora i odmawiamy sobie innych przyjemności - jest tak, że jeśli naprawdę dążysz by marzenia się ziściły - to prędzej czy później się ziszczą.

 

Więc życzę tego, by i wasze się spełniły :( ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pewnie nie jeden chciałby mieć taką żonę :icon_exclaim:

 

wiem po sobie, bo początkowo byłam przeciwna (piszę o tym w innym temacie), Przeciwna raczej z obawy, ale generalnie każdy motor jest "niebezpieczny".

 

A wszystko ustąpiło jak się przejechałam :(

 

W takim razie ja życzę szybkiego zakupu ;) ;) :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęt , Hayabusa to od dłuższego czasu i moje marzenie , moze sie kiedyś spełni , busa jest ładna , wygodna, praktyczna , szybka i ekonomiczna i czego chcieć od motocykla wiecej ?! GRATULUJE zakupu wspaniałego modelu , tylko hamuj Męża bo ponoć na tej rakiecie niebardzo czuć prędkość :( Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęt , Hayabusa to od dłuższego czasu i moje marzenie , moze sie kiedyś spełni , busa jest ładna , wygodna, praktyczna , szybka i ekonomiczna i czego chcieć od motocykla wiecej ?! GRATULUJE zakupu wspaniałego modelu , tylko hamuj Męża bo ponoć na tej rakiecie niebardzo czuć prędkość :( Pozdrawiam !

 

 

ALE haya TO MOTO DO JAZDY NA WPROST W WINKLACH TRAGEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co daję jedną fotkę - bo w sumie dużo ich jeszcze nie mamy - jak możemy to jeździmy :) w każdym razie obiecuję, że dam ich więcej jak ją wyczyścimy :)

 

 

http://memimage.cardomain.net/member_image...38_144_full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...