Skocz do zawartości

Wreszcie mam enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Przed wczoraj zostalem posiadaczem yamahy dt80lc2 /50

 

Yamaha dt rok95 bardzo dobrze sie prowadzi w terenie. Jescze lepiej wyprzedza sie samochody tylko redukcja, ogien 7tys obrotow i dopiero yamaha zaczyna zyc konczy sie na 11,5tys, zarejestrowana na motorower, pierwsza kontrola zaliczona odrazu w dniu kupna motoru:]

sportowa grucha gianneli koncowka przelotowa bardzo ladne brzemienie. V-max jak sie polozylem doszedl do 98km/h wszystko dziala tylko musze jeszcze kierunki zamontowac i wczoraj mi sie spalila z tylu zarowka wiec musze ja dzis wymienic.

Jestem z niej bardzo zadowolony. W ziemie bez problemu wgryza sie az po lancuch. Po wodzie super sie jezdzi siedzenie troche niewygodne kwestia przyzwyczajenia troszke jaja bola:D cena za jaka ja kupile to 2200 zszedlem z 2800. W zime bedzie potrzebny remont poniewaz dt powinno na 2 biegu blokowac kolo jak sie pcha a ktos silny na 1 biegu ruszy kolo wiec sprezanie jest slabe. Do tego trzeba jeszcze wymienic pol ksiezyc od kopki jest to juz wada fabryczna i zeby sie wyrabiaja ja bez problemu ja odpalam ale np kolega nie moze jej odpalic. Wreszcie moje mazenie sie spelnilo

 

zdjecia http://bikepics.com/members/pikus910/95dt80/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje:) ale ja osobiscie uwazam ze jak dobrze jezdzi to nie ma sensu remontowac.Jak padnie to dopiero :icon_exclaim: Ale w sumie ja w husce wymieniłem profilaktycznie.:icon_exclaim:

 

Polskie podejśćie ;) ;) . Pomyślałeś co mogłoby się stać, gdyby pękł tłok i zarysował cylinder? Wtedy koszta są o wiele większe :( . Jeśli ma słabą kompreche to już rób remont - wyjdzie Cię 100 zł i będziesz miał pewnośc na czym jeździsz.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, ciesz sie motorkiem i jazdą po lasach, dbaj o nią, rozmawiaj a napweno Ci będzie wierna i nie zawiedzie :(

Jak mu pali to po co ma wymieniać?? sprawdź sobie sprężanie manometrem. Dlaczego miałby mu pęknąć tłok?? Z braku spręzania czy co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...