Skocz do zawartości

Zbieram wiare!!!Poznań i okolice!!!


wilk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic i być chciał/chciała wpaść na impreze która odbędzie sie niedaleko Czerwonaka(Czerwonak ok.5km od Popznania)to pisz!!!Osoby do lat 18!!!!!!!!!!!!!Piszcie,zgłaszjacie sie!!!!!Czema na propozycje!!!!PILNE!IMPRA prawdo podobnie odbędzie się w następnym tygdniu!!!Zjazd w Czerweonaku podem wiksa na impre!!!!

Więceju inf.gg 5438416

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic i być chciał/chciała wpaść na impreze która odbędzie sie niedaleko Czerwonaka(Czerwonak ok.5km od Popznania)to pisz!!!Osoby do lat 18!!!!!!!!!!!!!Piszcie,zgłaszjacie sie!!!!!Czema na propozycje!!!!PILNE!IMPRA prawdo podobnie odbędzie się w następnym tygdniu!!!Zjazd w Czerweonaku podem wiksa na impre!!!!

Więceju inf.gg 5438416

 

Czy ty sie pomyliłes?? :D Do 18 lat?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja poprosu tam moge isć(tzn.jechać).A nie chce być tam sam tzn.jedne motocyklista:)Tam raczej nie będzie wiary jeżdzących na motorach:(Czyli laska jak chcesz to przyjeżdzaj powiem ci kiedy co o której dokłodnei bierz gsx-re,ja dr i pojedziemy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie napisz o to mi chodzi zebyś napisał kiedy co o której dokładnie co tam ma być??

ja sie pisze na 100%, ale zeby jechac tak zobaczyć, to znam lepsze miejsca np. bułgarska dzis o 18-00

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie na gg!!!Wszystko powiem!!!!!!!!!!5438416!!!!A dla ciebie ziuT spokojnie znajdzie sie asfalt i pokażesz co umniesz ja tagżę(no bo nowy sprzęt czeba wyprubować co nie:) :icon_question:

Edytowane przez wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk pisz tutaj wszystko o co chodz jaka to impra tak zeby wszyscy wiedzieli co to ma byc :icon_razz:

z checia bym pobrykal z jakas 18tka :icon_razz:

ale musze najpierw sprzeciorka poskladac :icon_exclaim:

 

Wszystko co wiesz podaj na forum :icon_question: ja tez sie pisze na ta imprezke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chciałbym tam wpaść, ale mam 32 lata. Ałaaaaa Wilku (może Wilczku" wpuszczą mnie????

 

co umniesz ja tagżę(no bo nowy sprzęt czeba wyprubować co nie:)

Oj czeba czeba spżęta wyprubować!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tam wpaść, ale mam 32 lata. Ałaaaaa Wilku (może Wilczku" wpuszczą mnie????

Oj czeba czeba spżęta wyprubować!!

pzdr

Hehe. Jak można być tak złośliwym :icon_question:

To jak, to jest od 18 lat czy do? :icon_exclaim:

Edytowane przez marecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...