Skocz do zawartości

86-latek wymusił pierwszeństwo na motocykliście


yoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyborcza informuje o wypadku z udziałem motocyklisty wczoraj w Ursusie:

"Wczoraj o godz. 13 na skrzyżowaniu ul. Keniga i Zagłoby w Ursusie 86-latek skręcając w lewo citroenem nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Ten w ciężkim stanie trafił do szpitala. Ma złamaną szczękę, kręgosłup i przebite płuco."

 

ktoś wie coś więcej o tym? mam nadzieję, że to nikt z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales napisac najwazniejsze: "lekarze twierdzą, że przeżyje."

 

Swoja droga 86-latek za kierownica? Kierwnica wozka inwalidzkiego kurna a anie samochodu...

zawsze twierdziłem, że po 65 roku życia co roku obowiązkowe badania lekarskie, przecież to jeżdzący mordercy. Natury nie oszukasz, sami w takim wieku (jesli jeszcze bedziemy żyć) to refkleks bedziemy mieli na poziomie kalafiora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze twierdziłem, że po 65 roku życia co roku obowiązkowe badania lekarskie, przecież to jeżdzący mordercy. Natury nie oszukasz, sami w takim wieku (jesli jeszcze bedziemy żyć) to refkleks bedziemy mieli na poziomie kalafiora banghead.gif

 

 

Popieram. 85latek powinien siedziec w domu i czytac gazete a nie porywa sie do prowadzenia.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to h*j w tube go a tak na poważnie to takie staruchy kompletnie nie wiedzą jak jeździć przepisy sie zmieniły. Mój dziadek wpiera mi że na rondzie (jak jest znak ustąp pierwszeństwa) trzeba ustępować tym co są po prawej stronie bo taki jest znak i jak jest na rondzie przepuszcza tych co chcą wjechać goście gróóóbo ździwieni. A on wp*****la sie przed tych co na tym rondzie są i mówi że on ma pierwszeństwo. Dobże że jeździ z 2 razy do roku i to po małych mieścinach.

 

 

P.S. a ma zaledwie 68lat=]

Edytowane przez filon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ograniczenie wiekowe dla staruchów !!!

 

POZDRO

Co ??? Może dziadzio w Tico w czapce z nutrii i okularach jak denka od butelek?:D Lublinianie wiedzą o co biega:D

Nie no faktycznie ograniczenie jakies powinno byc np po 65 roku specjalistyczne badania co jakis czas w celu dopuszczenia seniora do prowadzenia pojazdu;] Z resztą swoją drogą to oni sami powinnie wiedziec kiedy powinni odłożyc swoje prawko na półeczkę. Za to podziwiam swojego dziadka, ma zawrot głowy itd itp otworzył szuflade wrzucił prawko i tak sobie leży od paru ładnych lat. Nawet nie skorzystał z okazji przejażdzki moim moto po zakupie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o 100km/h :clap:

 

nie, chodzi o 100g w musztardowce :crossy:

 

Najlepiej to w USA wygląda. Babcie/dziadkowie co mają grubo ponad 70 lat na karku jeżdżą Lincolnami Navigatorami albo innymi dużymi suv'ami :D I zderz się z takim....

 

zgadza sie. na wlasne oczy widzialem, jak 86letni sasiad mojej siostry cofajac na podjezdzie lincolnem wpierdzielil sie w slupy podtrzymujaca werande i zawalil konstrukcje. kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad mojej chrzestnej w Niemczech w wieku 85 lat kupił sobie nową Beemkę trzy litry w benzynie i pytał się, czy mu w tym wieku przystoi taka młodzieżowa bryka :D

 

Miałem do czynienia z wieloma kierowcami w wieku rzędu 70-80 lat i najczęściej byli poszkodowanymi a nie sprawcami wypadków. Wynika to z tego że znają doskonale swoje ograniczenia wiekowe i prędzej postoją na skrzyżowaniu parę minut dłużej niż wymuszą komuś pierszeństwo.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad mojej chrzestnej w Niemczech w wieku 85 lat kupił sobie nową Beemkę trzy litry w benzynie i pytał się, czy mu w tym wieku przystoi taka młodzieżowa bryka :icon_exclaim:

 

Miałem do czynienia z wieloma kierowcami w wieku rzędu 70-80 lat i najczęściej byli poszkodowanymi a nie sprawcami wypadków. Wynika to z tego że znają doskonale swoje ograniczenia wiekowe i prędzej postoją na skrzyżowaniu parę minut dłużej niż wymuszą komuś pierszeństwo.

to może tam gdzie kultura jazdy jest inna, ale nie oszukujmy sie natury sie nie da oszukać

my tez teraz nie zrobimy kariery w gimnastyce artystycznej :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...