Skocz do zawartości

Od zera...


Gość Niecne Zielone Oczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niecne Zielone Oczy

Heh, widzę że Rambo przy Was to cienki bolek :biggrin: :biggrin:

Zielone Oczy, szacun jak byk :biggrin:

 

Może rozważ kupno jakiejś kurtki z jakimś ochraniaczami? Grawitacja (kobieta, nawiasem mówiąc!!!) jest czasem nieubłagana :biggrin:

 

pozdrawiam i powodzenia!

LYsY

 

Hahahhahahha:)

Wzruszyłeś mnie tym Rambo :biggrin:

Rozważam, na razie rękawiczki tylko, bo też nie mam, a z kasą ostatnio coś cienko, musiałam ostatnio ponaprawiać kable bo szynszyle mi poprzegryzały (nawiasem mówiąc Rambo i Ozzy się nazywają;-P), rodzice mają mnie chyba w nosie:), muszę jakoś się sama dorobić do kurtki:)

 

Krój bedzie dopasowany, bo w luźnym niewygodnie i wciąż sie o coś zaczepia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałam ostatnio ponaprawiać kable bo szynszyle mi poprzegryzały

 

Dobrze, że zwierzątka nie trafiły na 220V. Byłby dym z uszu i spalone futro :biggrin:.

Z obawy o powyższe swojego szczura puszczam pod nadzorem i w nieokablowane rejony.

 

Daj cynk kiedy będzie można cię obejrzeć w nowej obcisłej kurtce, wykręcającą różne stunty na Bemowie :biggrin:.

 

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahhahahha:)

Wzruszyłeś mnie tym Rambo :biggrin:

 

No wiesz, niektórzy faceci po takim wypadku by byli niezdolni do ruchu, pracy, byliby chodzącą boleścią i w ogóle prawie by już umierali :biggrin: . A tu taka twardzielka :biggrin: Szacun jeszcze raz :biggrin: I mówię serio :biggrin:

 

Krój bedzie dopasowany, bo w luźnym niewygodnie i wciąż sie o coś zaczepia :biggrin:

 

Właśnie!! Poza tym luźne odzienie burzy opływową linię kobiecą, powoduje turbulencje powietrzne a w moto rośnie spalanie! :biggrin:

 

pozdrawiam :biggrin:

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

No wiesz, niektórzy faceci po takim wypadku by byli niezdolni do ruchu, pracy, byliby chodzącą boleścią i w ogóle prawie by już umierali :biggrin: . A tu taka twardzielka :biggrin: Szacun jeszcze raz :biggrin: I mówię serio :biggrin:

Właśnie!! Poza tym luźne odzienie burzy opływową linię kobiecą, powoduje turbulencje powietrzne a w moto rośnie spalanie! :biggrin:

 

pozdrawiam :biggrin:

LYsY

Masz fajny awatarek:)

 

Święte słowa z tymi facetami, którzy umarli by od razu, widzę, że to bardzo popularne zachowanie wśród męskiej części świata:)

 

Druga część wypowiedzi jest imponująca w swojej naukowości :biggrin: Rewelacja:)

 

Na razie jeżdżę w dopasowanym moro, ale już nie będę podwijać rękawów "bo ciepło" :biggrin:

Od przyszłego tygodnia wracam na plac, nie wytrzymuję bez jazdy:)

Edytowane przez Niecne Zielone Oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie jeżdżę w dopasowanym moro, ale już nie będę podwijać rękawów "bo ciepło" :cool:

Od przyszłego tygodnia wracam na plac, nie wytrzymuję bez jazdy:)

 

NZC tylko wdzianko, mnie uratowało pare razy, naprawdę warto i proszę nie oszczedzaj na tym elemencie, przynajmniej kurtke z ochraniaczami, kupisz taka juz nawet za 500, pln a potem tylko cieplejszy polarek pod spód :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NZC tylko wdzianko, mnie uratowało pare razy, naprawdę warto i proszę nie oszczedzaj na tym elemencie, przynajmniej kurtke z ochraniaczami, kupisz taka juz nawet za 500, pln a potem tylko cieplejszy polarek pod spód :)

 

...nawet za 500,pln...patrz Niecne Zielone Oczy, to prawie darmo nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

...nawet za 500,pln...patrz Niecne Zielone Oczy, to prawie darmo nie? :)

 

 

Taaaaaak :)

Niech się zastanowie, to znaczy, że brakuje mi tylko...500złotych:D! Jestem na dobrej drodze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Niecne Zielone Oczy :evil: :) :P :lalag: :lalag: WITAJ W KLUBIE :) , ale co tam, fajnie jest :)

 

 

Jestem zaszczycona, że też jestem w Klubie "Nie mam 500zł":clap:!

Dzisiaj zakończyłam etap placu, teraz mam juz ruszać na miasto:)!

Boję się jak diabli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaszczycona, że też jestem w Klubie "Nie mam 500zł":)!

Dzisiaj zakończyłam etap placu, teraz mam juz ruszać na miasto:)!

Boję się jak diabli:)

Lepiej być żywym tchórzem-niż martwym bochaterem!

 

pozdro-PADRE

 

PS.Tylko głupi się nie boi.

PS2.Do odważnych świat należy.

Edytowane przez PADRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie jeżdżę w dopasowanym moro, ale już nie będę podwijać rękawów "bo ciepło" :)

Od przyszłego tygodnia wracam na plac, nie wytrzymuję bez jazdy:)

 

Mozesz spokojnie podwijac, nie zrobi to roznicy w przypadku nastepnej gleby.

Myslalem ze Tomek nie wpuszcza na lekcje nieubranych studentow.

Jezeli sa jeszcze w Wwie sklepy z uzywana odzieza to proponuje tam poszukac

jakiejkolwiek skorzanej ( ale lepiej grubszej niz cienszej ) kurtki i chociaz jakiekolwiek

ochraniacze na kolana - chociaz takie jakie ludzie uzywaja do nauki jazdy na liniowych

wrotkach czy nartach.

Sadze ze rodzice sa przeciwni twojej motocyklowej pasji i dlatego ci nie pomagaja - w takim

wypadku nie ma jak praca chociaz na pol etatu czy kontrakcie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem chyba w sellgrosie ochraniacze na rolki tak do 70 zl (na lokcie oraz na kolana), taka mala alternatywa.

 

Kurtke na jazdy mozna dostac za mniej niz 500 zl (niedlugo bazar wiec warto sie tam przespacerowac).

 

A moze buzer? Utiki na allegro chodza po 250 zl

Ja jezdze w buzerku pod kurteczka, pod bluze tez moze byc.

 

Pzdr

Edytowane przez Galford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to sie robi tak.... najpierw kupuje sie kask, potem kupuje sie kurtkę, potem kupuje sie motocykl (oczywiscie sie nie jeździ po ulicy bez prawka)... a potem idzie sie na kurs. Motowacja jest większa bo jak sie wydało tyle pieniedzy to już prawko trzeba zrobić.

 

Ps. Ja na kurs i egzamin poszłam w pełnym wyposazeniu :) Egzaminator jak mnie zobaczył to sie smiał ze na wszytskich egzaminowanych tylko ja byłam w pełni przygotowana ( profesjonalistka przyszła haha). Zdałam za pierwszym razem ;)

 

Ps2. Naszczęscie nigdy nie wykorzytałam tego ubrania na asfalcie i mam nadzieje ze długo jeszcze nie wykorzystam

 

Powodzenia Dziewczyny :)

Asiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...