Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie Myszon turlałem się ze śmiechu .... co to za muza stary ??

muza spoko tylko juz zaczeło mi sie w głowie kręcic od tego kręcenia w kołko :icon_mrgreen: ten podjazd juz pewnie błagał zebyscie sobie pojechali po 1400056 przejezdzie :buttrock:

ładnie skręcone :crossy:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza spoko tylko juz zaczeło mi sie w głowie kręcic od tego kręcenia w kołko :D ten podjazd juz pewnie błagał zebyscie sobie pojechali po 1400056 przejezdzie :D

ładnie skręcone :)

 

jak fajny byl to po co mieli uciekać :P :D :D skakać ile sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.com/watch?v=i_qkZzT9dro

 

Filmik jest brudny :) więc pasuje do działu

 

a w filmie między innymi Stunt , enduro , stoopie, i palenie laczka :icon_mrgreen:

 

Zachęcam do obejrzenia :)

 

 

i czekam na komentarze .

 

Pozdrawiam Kunin :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele 10 Czerwaca w miejscowosci Wierzbanowa były mega fajne zawody Enduro - cross. Miejscowośc znajduje sie niedaleko Raciechowic i ok 35km od Krakowa czyli okolice Dobczyc i Myślenic. Nie wiem ilu było zawodników ale chyba kolo 30. Trasa króciutka ja powiedzmy tor crossowy, kręta i stroma. Puszczali ludzi 4-kami po 4 okrązenia i takich 4-rek bylo sporo a potem z kazdej 4-ki odpadało 2 i tak dalej i tak dalej az na kopńcu spotkali sie najlepsi. Impreza była niewielka i kameralna. Bez zbędnej dudniącej muzyki i megafonu :biggrin: organizator poprostu jak trzeba było coś przekazać krzyczał. Była miła atmosfera ludzie stali grpkami i rozmawiali nie zagłuszeni przez gadającego komentatora czy muze. Startowały motocykle dosłownie kazdego rodzaju enduro i mogł wystartować kazdy. Wpisowe to tylko 45zł i w tym jest jeszcze po zawodach kiełbaska!! Jak bedzie następna edycja i czas pozwoli to ja wystartuje napewno :D jak znajdę tel do organizatora to dodam. Nie nakręciłem wiele ale zawsze coś :lalag:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...